Turuncukasa Blog

Cire Aseptine

Daylong Extreme

Uni Baby Natural Islak Mendil

Colastin Collagen Elastin

Sunlife Vitamin C 1000 mg

Multipower

Multipower, 1997 yılından beri sporcuların kullanmalarına uygun ürünler geliştirmiştir. Geliştirdiği ürünlerle sporcuları desteklemeye çalışmaktadır. Multipower, en iyi sporcu ürünleri markalaraından biri olmayı başarmıştır.

Multipower Ürünleri

Multipower, 1997 yılından bu yana sporcuların kullanmaları için ürünler geliştirmektedir.Özenli çalışmaları ile en iyi markalara arasındaki yerini almıştır. Multipower ürünleri son ana kadar kontrollerden geçer.Multipower markası geliştirdiği ürünler ile sporcuların yanında olmaya çalışmaktadır.

Multipower Whey Amino 3400, düşük karbonhidrat ve yağ seviyesine sahiptir. B6 vitamini ve yüksek oranda BCAA içerir. Spor öncesinde ve spor sonrasında toplam 6 tablet alınması önerilir. Aspartam ve kollejen protein içermeyen bir formüle sahiptir.

Multipower Bcaa Powder Cherry Bomb, kiraz aromasına sahip bir üründür. Gün içinde spordan önce veya sonra 1-2 kez alınması önerilir. 10 gr ürün (2 ölçek) 200 ml su ile karıştırılarak tüketilir. L-Leucine, L-Valine, L-Isoleucine içerir.

Multipower Ürünleri ve Fiyatları

Multipower Glutamine, sporcuların kullanması için geliştirilen bir üründür. Aspartam içermez. L-Glutamine, kas dokularında en sık rastlanan amino asittir. Amino asitlerin öncüsü olarak hareket eder. 5 gr ürün 100 ml su ile karıştırılarak kullanılır. Antreman sonrasında ve yatmadan önce 1-3 servis alınması tavsiye edilir.

Spora ve sporculara verilen önemin artmasıyla birlikte, insanlar bu konuda bilinçlenmeye başladı. Spor yapmak, sağlıklı ve zinde bir yaşamın temel şartlarından biridir. Yapılan spor, sağlıklı ve yeteli bir beslenme programı ile desteklenmelidir. Dışarıdan alınacak ürünlerle de destek sağlanabilir. Multipower ürünleri, bu konuda spor yapanların yanında olmaya çalışır.

Multipower ürünlerini, Turuncu Kasa’ da uygun fiyatlara bulabilirsiniz.

whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim