Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

Muscletech

Muscletech, 1995 yılında amerika' da kurulmuş bir markadır. sporcu gıdaları ile tercih edilen bir markadır. Ürünleri ile ön plana çıkmaya çalışmaktadır.

Muscletech Ürünleri

Muscletech, 1995 yılında Amerika’ da kurulmuş bir markadır. Özel geliştirilmiş ürünleri ile ön plana çıkmış bir markadır. Muscletech markası, sporcu gıdaları geliştirmesi ile bilinmektedir.

Muschletech Premium Whey Protein Cholate, BCAA ve glutamin içeren bir üründür. Ürünün soğuk su veya yağsız süt ile birlikte alınması önerilir. Yeni başlayanlara, spordan sonra 1-2 ölçek, 350 ml soğuk bir içecek ile almaları önerilir. Orta seviyedekiler ve ileri seviyedekiler için ise, spordan 40 dakika önce ve spordan hemen sonra 1-2 ölçek Muschletech Premium Whey Protein, 350 ml soğuk su ya da yağsız süt ile karıştırılarak tüketilir.

Muscletech Ürünleri ve Fiyatları

Muscletech %100 Ultra Pure Amino Liquid, sıvı forma sahip ve hızlı emilim sağlayan bir üründür. Yağ içermeyen bir formüle sahiptir. Her bir seferlik kullanım 22000 mg kompleks amino asit içerir. Ürünün açıldıktan sonra buzdolabında saklanması gerekir.

Muscletech Phase 8 Protein, farklı proteinler içeren bir üründür. Yeni başlayanlar, orta seviyedekiler ve ileri seviyedekiler için farklı miktarda kullanılması önerilir. Toz forma sahip bir üründür. 1 ölçek ürün, soğu su veya yağsız süt ile karıştırılarak kullanılabilir.

Spor yapmak, sağlıklı bir yaşam için gereklidir. Spor yapan kişi kendisini daha dinç ve zinde hisseder. Spor yapan kişilerin beslenmelerine dikkat etmeleri gerekir. Kişiye uygun beslenme programlarının uygulanmasının yanı sıra ilave destekleyici ürünler de kullanılabilir. Muscletech ürünleri, size bu konuda yardımcı olmaya çalışır.

Muscletech ürünleri, Turuncu Kasa’ da indirimli fiyata satılmaktadır. Hemen kullanmaya başlamak için indirimli fiyatlarla sipariş verebilirsiniz.