ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

Fırsatlar

150 TL Üzeri Kargo Bedava

Sonbahar

3 Al 2 Öde

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Kredi Kartı Hakkında

Muscletech Nitro Tech Performance 1800 gr.

23010

Markası : Muscletech

0 Item Items

Kreatin formülü ile zenginleştirilmiş olan, Nitro Tech Performance Series ürününü, bu sayfada bulabilir ve kampanyalı fiyatı ile sipariş verebilirsiniz.

Daha fazla detay

209 TL

Kazanacağınız puan 2090 tupara Toplam tutarı: 2.09 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa ARAS ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları

Muscletech Nitro Tech Performance 1800 gr.

 

Muscletech Nitro Tech Performance 1800 gr.

Saf ve temiz protein kaynağı Whey protein izoleleri NitroTech'in temel protein kaynağını oluşturur. Kreatin ile formülüzenginleştirilmiştir. Tek servisinde 30 gram protein (temel olarak whey proteinizolesi, ekstra filtrelenmiş whey protein konsantresi ve hidrolize whey proteinizolesi), 2 gram karbonhidrat ve 1,5 gram yağ içerir. Ayrıca 3 gram kreatinmonohidrat içerir.

İçerik:

Servis Miktarı: 36 gr (1 ölçek)

Paketten Çıkan Servis Sayısı: 50,44

Kolestrol 25mg

Toplam Karbonhidrat 2g

Şekerden Gelen Karbonhidrat 1g

Diyet Fiber 1 g

Protein 30 g

Kalsiyum 100mg

Sodyum 150mg

Kreatin Monohidrat 3g

L-Alanin 2g

Glisin 1 g

Taurin 1 g

Papain 50 mg

Amilaz 50 mg

İçindekiler: WheyProtein İzolesi, Protein ve Amino Asit Karışımı (Whey Protein Konsantresi,L-Valin, L-Lösin, L-İzolösin, L-Glutamin), Kakao Tozu, Doğal ve Yapay Aromalar,Soya Lesitini, Tuz, Gam Karışımı, Sukraloz, Asesülfam Potasyum.

Kullanım Şekli:

Yeni başlayanlar için: Spordan 1 saat önce ve spordan hemensonra, 1 ölçek (36gr) Nitro-Tech Performance 250 ml su veya sütlekarıştırılarak içilir. Bol su tüketiniz. Spor yapılmayan günlerde ara öğünolarak alınabilir.

Orta seviyedekiler için: Spordan 1 saat önce ve spordanhemen sonra, 2 ölçek (72gr) Nitro-Tech Performance 350 ml su veya sütlekarıştırılarak içilir. Bol su tüketiniz. Spor yapılmayan günlerde ara öğünolarak alınabilir.

İleri seviyedekiler için: Spordan 1 saat önce ve spordanhemen sonra, 2 ölçek (72gr) Nitro-Tech Performance 350 ml su veya sütlekarıştırılarak içilir. Bol su tüketiniz. Spor yapılmayan günlerde ara öğünolarak alınabilir.

Muscletech Nitro Tech Performance 1800 gr., uygun fiyatıylaucuzluk ve kalitenin adresi Turuncu Kasa’da.

 

 

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
24 Ağu. 2014
(5/5
Başlık :
çok başarılı ürün
(Muscletech Nitro Tech Performance 1800 gr.)

 Report abuse
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler