Mustela Stelatopia Cleansing Cream 200ml
  • Mustela Stelatopia Cleansing Cream 200ml

Mustela Stelatopia Cleansing Gel 200 ml

#HayatEveSığar
Siparişleriniz Hijyen Kurallarına Uygun, Kesintisiz Kapınıza Gelsin!

2155

Barkod : 3504105033620

₺69,90
₺52,43 25%
Vergi dahil

Bu sayfadan, indirimli fiyatı ile satın alabileceğiniz Mustela Stelatopia Cleansing Gel 200 ml bebeğin cildini zarar vermeden kirden, kimyasal maddelerden arındırmaya ve derinlemesine nemlendirmeye yardımcı olur.

Adet
Kullanılabilirlik: Stokta

 

Güvenli Ödeme

 

Kapınıza Kesintisiz Teslimat

 

İade ve Değişim Hakkı

Mustela Stelatopia Cleansing Gel 200 ml

Marka Adı : Mustela

Ürün Adı : Mustela Stelatopia Cleansing Gel 200 ml

Ürün Miktarı : 200 ml

Ürün Özellikleri :

- Sabun içermeyen formülü kuruluk sorunu yaşayan bebeklerin saç, yüz ve vücut temizliğini sağlamaya yardımcıdır.

- Göz yakmayan formülü ile cildin koruyucu özellikteki hidrolipidik tabakasını korumaya yardım eder. Musluk suyunun kurutucu etkisini azaltmaya yardımcıdır.

- Formülünde paraben, phthalate, phenoxyethanol, alkol, chlorphenesine, esansiyel yağ, parfüm, sabun, renklendirici bulunmaz. Bebeğin cildini nazik bir şekilde arındırmaya yardımcıdır.

- Bebek cildi hassas yapısından dolayı oldukça özen ister. Hasar ve tahrişlere açıktır. Yetişkinlerden daha ince olan ve daha az yağ üreten bebek cildi kuruluğa ve çeşitli doku hasarlarına kolayca yakalanabilir.

- 60 yılı aşkın bir süredir bebeklerinizin bakımı için ürünler geliştiren, her bebeğin farklı ihtiyaçlarına çözümler üreten ve bunu yaparken en üst düzey kalite ve etkiyi hedefleyen Mustela markası, bu konularda oldukça başarılı olmasıyla bilinmektedir.

-Bebeğin hassas cildini zarar vermeden kir, kimyasal maddeler gibi zararlardan arındırmaya ve cildi derinlemesine nemlendirmeye yardımcı olur. Özellikle banyo yaptırdıktan sonra musluk suyunun ve temizleme ürünlerinin kurutucu etkisini gidermeye yardımcı olmak için tasarlanmış olan temizleme kremi ayçiçeği özü ve gliserin ile formüle edilmiştir. Bebeklerin yüz ve vücudunda kullanılabilir.

- Yoğun ve etkili nemlendirmeye, cildi tazelenmeye, yağ katmanlarından düzenlemeye, cilt bütünlüğünü güçlendirmeye, cildin yapısını ve florasını düzenlemeye yardım eder.

- Yeni doğandan itibaren tüm bebek ve çocukların kullanımı için uygundur.

- Sabun, parfüm ve paraben içermez.

Kullanım Şekli: Banyo esnasında Mustela Stelatopia Cleansing Gel 200 ml cilde uygularken yumuşak ve narin hareketlerle uygulama yapınız. Cildin temizlendiğinden emin olduktan sonra bol su ile durulayınız. Bakımın devamında STELATOPIA® ürün serisinin diğer ürünlerini tamamlayıcı olarak kullanabilirsiniz.

Sonuç : Bebek cildinde yumuşaklık veren, koruyucu temizleme sağlamaya yardımcı olur.

Mustela Stelatopia Cleansing Gel 200 ml, sitemizde uygun fiyata satılmaktadır, yüksek kalite ucuz fiyatlarla Turuncu Kasada.

2155

Özel Referanslar

Yorumlar

No customer reviews for the moment.

Write your review

Mustela Stelatopia Cleansing Gel 200 ml

Bu sayfadan, indirimli fiyatı ile satın alabileceğiniz Mustela Stelatopia Cleansing Gel 200 ml bebeğin cildini zarar vermeden kirden, kimyasal maddelerden arındırmaya ve derinlemesine nemlendirmeye yardımcı olur.

Write your review

kategorideki diğer ürünler: 16