Mustela Sun Protection Mineral Cream SPF 50 (Havlu Hediye)

#HayatEveSığar
Siparişleriniz Hijyen Kurallarına Uygun, Kesintisiz Kapınıza Gelsin!

ZZ7109

Barkod : 0

₺61,50
₺58,42 5%
Vergi dahil

Bebek ve çocukların hassas cildini güneşten korumak için tasarlanmış olan, Mustela Sun Protection Mineral Cream'i havlu hediyesiyle birlikte, bu sayfadan uygun fiyata sipariş verebilirsiniz.

Adet
Kullanılabilirlik: Stokta yok

 

Güvenli Ödeme

 

Kapınıza Kesintisiz Teslimat

 

İade ve Değişim Hakkı

Mustela Sun Protection Mineral Cream SPF 50 :

7109

Marka Adı : Mustela

Ürün Adı :Mustela Sun Mineral Cream SPF 50+

Ürün Miktarı : 50 ml

Ürün Özellikleri : Bebeklerin cildinde güneşe karşı koruyuculuk sağlamaya yardım eden güneş kremi mineral filtreler içermektedir. Yumuşak dokusu bebek cildinde kolayca uygulanır ve geniş spektrumlu koruma sağlamaya yardım eder.

Sonuç : Güneşe karşı koruma sağlamaya yardım eden bebek kremidir.

Kullanım Şekli : Güneşe çıkmadan 20-30 dakika kadar önce

İçerik : Paraben, parfüm, renklendirici, alkol içermeyen ürün minerel filtrelere sahiptir.

Bebeklerin ve küçük çocukların cildi yetişkinlere oranla daha ince, yağsız ve dolayısıyla daha korunmasızdır. Özellikle pek çok zararı bilinen güneşe karşı aşırı derecede korunmasızdırlar ve mutlaka dışardan güçlü bir koruma desteğine ihtiyaç duyarlar. Yeterli ve etkili bir güneş korunması sağlanamaması halinde ağrılı yanıklar, su toplamaları, lekelenme ve çillenmeler, kuruluk, cilt kanseri oluşumuna sebebiyet, DNA hasarları gibi pekçok etkileri görülebilmektedir.

Mustela Sun Protection Mineral Cream SPF 50 +,bebek ve çocuklar için özel olarak geliştirilmiş ürün olup, cildi nemlendirmeye, UVA ve UVB ışınlarına karşı korumaya yardım eder. Akışkan dokusu cilt tarafından hızlı birşekilde emilerek cilde rahatsızlık vermez.

*bebek ve küçük çocukların hassas cildi için özel olarak formüle edilmiştir.

Dermatolojik testlerden geçirilmiştir. Alkol, renklendirici, koruyucu madde, parfüm, paraben içermemektedir ve suya dayanıklıdır.

Cilt bariyerlerini de etkili bir şekilde koruyarak koruma etkisini arttırır. Açık renk cilde sahip olan, alerjik ve hassas ciltli çocuklar üzerinde de kullanılması için Mustela tarafından özel olarak üretilmiş olan yüksek koruma faktörü özellikli bir üründür.

Mustela Sun Mineral Cream SPF 50 + Mustela kalitesi ve farkıyla bebek ve çocuklar için son derece etkili bir güneş korumakremini uzman dermatolog ve bilim adamlarıyla çalışarak geliştirmiştir.

3 yaşın altındaki çocuklarınızı direkt güneş ışığına maruz bırakmayınız.

Kullanım Şekli:

Güneşe çıkmadan yaklaşık 20 dakika önce çocuğunuzun tüm cildineuygulayınız, güneş altında uzun süre kalınması ile 2 – 3 saatte bir uygulamayıyenileyiniz.

Mustela Sun Protection Mineral Cream SPF 50, Turuncu Kasa farkıyla ucuz fiyat ve yüksek kalite sunmaya devam ediyor.

ZZ7109

Özel Referanslar

Yorumlar

No customer reviews for the moment.

Write your review

Mustela Sun Protection Mineral Cream SPF 50 (Havlu Hediye)

Bebek ve çocukların hassas cildini güneşten korumak için tasarlanmış olan, Mustela Sun Protection Mineral Cream'i havlu hediyesiyle birlikte, bu sayfadan uygun fiyata sipariş verebilirsiniz.

Write your review

kategorideki diğer ürünler: 16