Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

Nappy

Nappy Pişik Giderici Sprey, bebeğin bezli bölgesinde meydana gelen tahrişin giderilmesinde yardımcı bir üründür. Sprey formu ile kolay bir kullanıma sahiptir. Bebeğin cildini nemlendirir ve yanı zamanda korumaya yardımcı olur.

Nappy Ürünleri

Nappy Pişik Giderici Sprey, bebeklerde bez değişiminde meydana gelebilecek tahrişlerde kullanılır. Bebeğin altının her değiştirilmesinde uygulanabilir. Doğal içeriklerden oluşur ve alkol içermez. Bebeklerde oluşan pişikleri önlemeye yardımcı olur.

Bebeğin cildini nemlendirir ve yenilemeye yardımcı olur. Sprey formu ile kullanım kolaylığı sağlar. Ürün, kullanılmadan önce iyice çalkalanır ve deriye püskürtülerek yayılır.

Bebeğin altı sürekli bezli olduğu için, havasız kalır, nefes alamaz. Bu da bebeğin bezli bölgesinin tahriş olmasına neden olabilir. Pişik oluşumu bebeğin huzursuz olmasına, canının yanmasına neden olabilir. Huzursuz olan bebeğin uyku düzeni, yeme düzeni de değişebilir.

Pişik bebeklerin sadece bezli bölgelerinde görülmez. Özellikle kilolu bebeklerin boğumlu, kıvrımlı yerlerinde de görülebilir. Özellikle sıcak havalarda bebeğe ılık su ile sık sık duş yaptırarak, rahatlaması sağlanabilir.

Pişik oluşumunun önüne geçmek için birtakım önlemler alınabilir. Öncelikle bebeğin bez değişimi daha sık aralıklarla yapılmalıdır. Bebeğin altını değiştirmeden önce biraz hava almasına dikkat edin. Bebeğin bezli bölgesinin kuru olmasına özen gösterilmelidir. Bebeğin altı her değiştirildiğinde, pişik olmasının önüne geçebilmek için ince bir tabaka halinde pişik önleyici ürünler kullanılmalıdır.

Bebeklerin cildi çok hassas ve korunmasızdır. Kullanılacak ürünlerin özenle seçilmesi gerekir. Nappy Sprey, bebeğinizin hassas cildini pişik oluşumundan korumaya çalışır.

Nappy Ürünleri ve Fiyatları

Bebeğin bezi değiştirilirken de bazı hususlara dikkat edilmesi gerekir. Öncelikle bebeğin altını temizlemeye başlamadan önce, eller iyice yıkanmalıdır. Her bez değişiminde 10-5 dakika, bez bölgesinin hava almasına izin verilmelidir. Ilık suya batırılmış bir pamukla bebeğin altı temizlenebilir. Bebeğin altı temizlenirken kimyasal içerikli ürünler kullanmak yerine, ılık su ile temizlik tercih edilmelidir.

Bebek bezi seçilirken, bebeğin yaşına, kilosuna ve boyuna uygun ürünler seçilmelidir. Olduğundan daha küçük bez seçmek, bebeğin tenini tahriş edebilir ve canını yakabilir. Daha büyük seçilen bezler ise idrarın dışarı sızmasına ve bebeğin rahatsız olmasına neden olabilir.

Anne sütü alamayan çocuklarda pişik oluşumuna daha sık rastlandığı da bilinmektedir. Anne sütünün önemi burada da anlaşılmaktadır.

Nappy Krem, bebeğinizin ve sizin daha huzurlu günler geçirmenize yardımcı bir üründür. Bebek bakımı özen gerektirir ve bebeğin bakımında kullanılacak ürünlerin özenle seçilmesi gerekir.

Nappy Pişik Giderici Sprey’ e, Turuncu Kasa’ dan ulaşabilirsiniz. İndirimli fiyat fırsatlarından yararlanarak sipariş verebilirsiniz.