Filtreleme kriteri
Markalar
more... less
Fiyat
Filtrele

Turuncukasa Blog

Ev Dekorasyon Ürünleri

Sunlife Vitamin C 1000 mg

Nasır Sökücüler

Nasır Sökücüler

Cildimizde pek çok sorunla karşılaşabiliriz. Cilt kuruluğu, akneler, yağlanma, sivilceler, lekeler gibi pek çok cilt sorunu yaşanabilir.

Nasırlar da bir çeşit cilt sorunudur. Cilt dokusunda dışarıdan gelen baskı, sürtünme, sıkışma gibi etkiler sonucunda oluşan bir tabakadır. Ölü hücreler bu sorunların yaşandığı bölgeler de birikir ve bir tabaka haline gelir. En çok ayaklarda görülen nasırlar uygun ürünler kullanılarak giderilebilir.

Nasır sökücüler ve nasırlı bölgede kullanabileceğiniz rahatlatıcı ürünler ile cildin yumuşaklığına kavuşması sağlanabilir.

Nasır en çok ayaklarda görülür. Ayakların ayakkabı da yaşadığı sürtünme, ayak parmaklarının birbirine sürtünmesi nedenleriyle nasır oluşabildiği gibi çorapsız bir şekilde gezinmek gibi etkenler de nasırların oluşmasına yol açabilir. Nasırlar ilk başlarda can yakıcı olmazlar ancak zamanla kalınlaştıklarında sağlıklı ciltle olan bağları ayrılmaya başlar ve burada çatlaklar oluşabilir bu çatlaklar da enfeksiyon oluşmasına yol açabilir. Kalınlaşmış nasırlar tekrar bir şeyler değdiğinde ya da bir yerlere takılarak canınızın yanmasına neden olabilirler.

Nasır Sökücüler ve Fiyatları

Özellikle sıkı ve dar ayakkabılar, yalın ayak gezmek, ayakkabıların topuklu olması, ayakkabının ayaklarda baskı uygulaması, parmakların üst üste gelmesi ve uzun süre ayakta kalmak da nasır oluşması için zemin hazırlar.

Nasırlar için kullanabileceğiniz nasır sökücüler, sorunlu bölgenin yumuşatılarak nasırların kolayca çıkartılabilmesini sağlamaya yardımcı olurlar.

Nasırların verdiği rahatsızlığı azaltmaya yardımcı olabilmek için de nasır yastığı gibi ürünler kullanılabilir.

Nasırlar bazen çoraplarınıza, ayakkabılarınıza takılır ve canınızı yakar, sızlar ve görünüm olarak da kötü durmaktadır. Bu nedenle uygun ürünlerle nasırların yumuşatılması ve dokunun yeniden sağlıklı ve düzgün görünüme kavuşmasını sağlamanız gerekmektedir.

Turuncu Kasa’da bulunan nasır sökücüler ile nasır sorunlarınız ile savaşabilirsiniz.

Fırsat Ürünlerini Kapat Fırsat Ürünleri.
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim