Natural Freshies Ağız Kokusu Önleyici 15 Adet 10 lu paket

Natural Freshies Ağız Kokusu Önleyici 15 Adet 10 lu paket
Kapıda Ödeme İmkanı Kargo Bedava
  • Natural Freshies Ağız Kokusu Önleyici 15 Adet 10 lu paket

Markası : Freshies Ürünlerini Gör

55399

8697425716513

5/1
456.4 TL
455
Kişinin Favorisi
Stok Durumu: Stokta yok

Natural Freshies Ağız Kokusu Önleyici 15 Adet

Marka Adı: FRESHİES

Ürün Adı: Freshies Kapsül

Ürün Miktarı: 1 kutuda 15 adet kapsül bulunmaktadır.

Ürün Özellikleri:

- Doğal bitki özleri ile ağız kokusu problemine çözüm sağlamaya çalışan bir üründür.

- Kötü nefes, dünya çapında birçok kişi tarafından karşılaşılan bir sorundur. Ağız kokusunun en sık nedenleri arasında ağız ve diş hijyeni ihmali bulunmaktadır. Düzenli bakım ile ağız içindeki kötü kokuları giderebilirsiniz.

- Kötü bir nefes kokusunun özgüveni düşürmek, sosyal ortamlardan uzaklaşmak gibi olumsuz etkileri olmaktadır. Yediğiniz yiyecekler, içtiğiniz sigara, kötü diş temizliği gibi dikkatsizlikler ağız kokusuna neden olmaktadır.

- Freshies Ağız Kokusu Kapsülü doğal içerikli bir üründür. Ağız kokusunun oluşumunun asıl sebebinin mide olduğunu düşünerek sorunu midede çözmeye yardımcı olur. İçeriğinde bulunan nane, maydanoz, ayçiçek ve kekik yağı ağıza ferahlık katarak 7- 8 saat boyunca etki göstermeye çalışır. Koruyucu, tatlandırıcı, renklendirici gibi katkı maddeleri içermeyen bir üründür. İhtiyaç duyulduğunda kullanılabilen bir kapsüldür. Nefes kokusu diş fırçalamakla tamamen geçecek bir sorun değildir. Freshies ile mideden gelen bu kokuya etkili çözüm bulmaya çalışabilirsiniz.

- Ağız bakımı çok önemlidir. Kişinin sağlığı ve toplumdaki güvenli duruşu için dikkat etmesi gereken bir durumdur. Freshies markası bu konuda yardımcınız olacaktır. Ağız bakımı, kötü nefes kokusundan kurtulmak ve dişlerin erken kaybını azaltmak için gereklidir. Özellikle sabahları birçok kişide azalmış tükürük akışı nedeniyle kötü nefes oluşur. Bu yüzden ağız bakımını düzenli ve özenli yapmak gerekmektedir.

Kullanım Şekli: Freshies yemeklerden sonra veya ihtiyaç duyulan her an, bir miktar su ile 2-3 kapsül yutarak kullanılır, böylece 15-20 dakika içerisinde rahatsız eden tüm kokulardan kurtulmaya yardımcı olur.


Freshies markasına Turuncu Kasa’dan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

Ürün Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın

Natural Freshies Ağız Kokusu Önleyici 15 Adet 10 lu paket

Ağızdaki kötü kokuyu gidermeye ve nefese ferahlık vermeye yardımcı,doğal içerikli,Natural Freshies Kapsül 15 li'yü bu sayfadan indirimli fiyata alabilirsiniz.

456.4TL
Fırsat Ürünlerini Kapat Fırsat Ürünleri.
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim