Turuncukasa Blog

Fırsatlar

99Tl ve üzeri Alışverişe kargo bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Natural Freshies Kapsül 24 lü

ZZ8421

Markası : Freshies

0 Item Items

Ağızdaki kötü kokuyu gidermeye ve nefese ferahlık vermeye yardımcı,doğal içerikli,Natural Freshies Kapsül 24 lü'yü bu sayfadan indirimli fiyata alabilirsiniz.

Daha fazla detay

7.5 TL

Kazanacağınız puan 75 tupara Toplam tutarı: 0.08 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
99TL ve üzeri alışverişlerde MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 4,95 TL dir.
Ürün Avantajları

Natural Freshies Kapsül 24 lü

Marka Adı: FRESHİES

Ürün Adı: Freshies Kapsül

Ürün Miktarı: 1 kutuda 24 adet kapsül bulunmaktadır.

Ürün Özellikleri:

- Doğal bitki özleri ile ağız kokusu problemine çözüm sağlamaya çalışan bir üründür.

- Kötü nefes, dünya çapında birçok kişi tarafından karşılaşılan bir sorundur. Ağız kokusunun en sık nedenleri arasında ağız ve diş hijyeni ihmali bulunmaktadır. Düzenli bakım ile ağız içindeki kötü kokuları giderebilirsiniz.

- Kötü bir nefes kokusunun özgüveni düşürmek, sosyal ortamlardan uzaklaşmak gibi olumsuz etkileri olmaktadır. Yediğiniz yiyecekler, içtiğiniz sigara, kötü diş temizliği gibi dikkatsizlikler ağız kokusuna neden olmaktadır.

- Freshies Ağız Kokusu Kapsülü doğal içerikli bir üründür. Ağız kokusunun oluşumunun asıl sebebinin mide olduğunu düşünerek sorunu midede çözmeye yardımcı olur. İçeriğinde bulunan nane, maydanoz, ayçiçek ve kekik yağı ağıza ferahlık katarak 7- 8 saat boyunca etki göstermeye çalışır. Koruyucu, tatlandırıcı, renklendirici gibi katkı maddeleri içermeyen bir üründür. İhtiyaç duyulduğunda kullanılabilen bir kapsüldür. Nefes kokusu diş fırçalamakla tamamen geçecek bir sorun değildir. Freshies ile mideden gelen bu kokuya etkili çözüm bulmaya çalışabilirsiniz.

- Ağız bakımı çok önemlidir. Kişinin sağlığı ve toplumdaki güvenli duruşu için dikkat etmesi gereken bir durumdur. Freshies markası bu konuda yardımcınız olacaktır. Ağız bakımı, kötü nefes kokusundan kurtulmak ve dişlerin erken kaybını azaltmak için gereklidir. Özellikle sabahları birçok kişide azalmış tükürük akışı nedeniyle kötü nefes oluşur. Bu yüzden ağız bakımını düzenli ve özenli yapmak gerekmektedir.

Kullanım Şekli: Freshies yemeklerden sonra veya ihtiyaç duyulan her an, bir miktar su ile 2-3 kapsül yutarak kullanılır, böylece 15-20 dakika içerisinde rahatsız eden tüm kokulardan kurtulmaya yardımcı olur.


Freshies markasına Turuncu Kasa’dan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler