Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

Nature's

Turuncu Kasa sağlık ürünleri, eczane ürünleri, güzellik ürünleri, kozmetik ürünleri ve makyaj ürünlerinin en uygun fiyatla satışını yapar

26 ürün var.

NATURE'S Ürünleri


Güneş ışınları insan ve insan derisi için binlerce faydaları ve aynı zamanda zararları da bulunmaktadır.Güneşin insan üzerindeki en büyük faydası vücudumuzun D vitamini sentezlenmesini sağlayarak kemiklerin gelişimine yardımcı olmasıdır.Fakat, özellikle yaz aylarında maruz kaldığımız uv ışınları vücumuzda zararlı etkilerde bırakabiliyor.

Güneşin zararlı ışınları UV- UVA-UVB ve UVC ışınlarıdır. Bu ışınların büyük bir kısmı ozon tabakası tarafından tutulup süzülse de bir kısmı yeryüzüne ulaşarak insan cildi üzerinde olumsuz etkiler yaratır. Güneş ışınlarının etkisi mevsimlere, günün saatine, bulunulan yerin enlemine, rakım yüksekliğine, ozon tabakasına, havanın bulutlu olup olmadığına bağlıdır.Bu nedenle bu ışınlardan korunmak için çeşitli önlemler almamız gerekmektedir.

Eğer gerekli önlemler alınmazsa cildin genetik yapısına (DNA) sına zarar verir. Bunun sonucunda, vücuttaki kollajen proteini azalır ve cilt daha ince güçsüz, pürüzlü ve kırışıklıklarla dolar. Aşırı güneş ışığında sadece birkaç dakika kalmak bile kollajen üretimini azaltır.

Nature's Ürünleri ve Fiyatları

Natures, dermotologlar tarafından önerilen kimyasal, peg, sls, paraben, hayvansal katkı içermeyen etkili ve doğal içerikli cilt bakım markasıdır.Cilt bakım ürünlerinin doğal içerikli olması cilt ve vücut sağlığı için çok önemlidir. Natures Güneş Kremi içerisindeki özel mikro-kapsül filtreler sayesinde, cildi güneşin zararlı ışınlarından korumaya yardımcı olur.

Cildi güneş ışınlarından korurken oluşabilecek güneş lekelerini önlemeye yardımcı olur.Mimiklerin neden olduğu kırışık ve çizgilerin, yaşlılık izlerinin giderilmesine yardımcı olan bu marka cildiniz için mükemmel bir nem kaynağıdır.İçerisindeki bileşenler sayesinde ciltte hızlıca emilen Nature ‘s içeriğinde kullanılan Stella Alpina kök ve hücre teknolojisi ve doğal meyve özleriyle cildinize mükemmel bir koruma sağlamaya çalışır.Natures Güneş Kremi, kırışıklara karşı savaşmaya ve erken yaşlanmayı geciktirmeye yardımcı olur.

Güneşin en çok görülen olumsuz etkileri ciltte oluşan kahverengi lekelerdir her ne kadar bu lekeler sağlık açısında bir zarar vermese de görünümleri rahatsız edicidir.Bu nedenle güneşe çıkmadan önce etkili bir güneş kremi kullanılmalıdır. Natures cildi korumaya yardımcı olarak cilt yapısının bozulmasını önlemeye çalışır.Cildi güneşin zararlı ışınlarından korumaya ve ciltteki pürüzleri azaltmaya yardımcı olur.

Nutures, Cildi yumuşamasına, esnek, nemli ve ,canlı bir görünüm kazanmasına yardımcı olurken doğal ve sağlıklı bir bronzluk sağlamaya da çalışır.

Nutures markasının Nature's Güneş Bakım Seti ve Nature's Lekelere Karşı Mucize Çözüm Seti, ürünlerine turuncu kasadan uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz.