Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

Nembo

Nembo Sıcak Buhar Makinesi'ne bu sayfadan ulaşarak havanızı nemlendirmek, cilt bakımı etkisi sağlamak, havayı ıstmak için kullanabilirsiniz.

Aradığınızı bulamadık.

Aradığınızı tekrar arayın

Nembo Ürünleri

Nembo markası Sütaş Makina'ya ait olan bir üründür.

1998 senesinde ticarete başlayan şirket elektrikli cihazlar tasarlayarak işe başlamıştır. Gün geçtikçe ürünlerine çeşitlilik katan şirket 2012'de 5000 tane ürünü ile Tüm yurda hizmet vermek için çalışmaktadır.

Tasarlamış olduğu her üründe müşterilerin kesin memnuniyetini hedefleyen firma ürünlerini pek çok önemli mağazada ve internette satışa sunmaktadır.

Ürünler İzmir Kemal Paşa'da bulunan fabrikalarında üretilmektedir.

Sıcak buhar vermeye yardımcı olan ürün, özellikle solunum ile ilgili sıkıntısı olan kişiler için tasarlanmıştır.

Pek çok kişi, özellikle soğuk sonbahar ve kış aylarında evlerde bulunan ısıtıcılar nedeniyle kuruyan hava nedeniyle artan bir şekilde solunum sıkıntısı çekmekte ya da bununla ilgili hastalıklara maruz kalmaktadırlar.

Merkezi ısıtmalar sadece soluğunuz havayı değil bununla birlikte cildinizi de kurutmaya neden olabilmektedir.

Nembo Sıcak buhar makinesi ise hem havayı nemlendirmeye hem de cildinizi nemlendirmeye yardımcı olabilir. Etrafa sıcaklık yaydığından özellikle soğuk havalarda daha ideal bir kullanım sağlamaya yardım eder.

İlaç koymak için de bölmesi bulunan ürün bu bölmeye konulan nefes açıcı ürünler ile daha iyi etki sağlamaya yardımcı olabilirler.

Sıcak buhar makinesi, solunum yolu ile ilgili sıkıntısı olan kişilerce doktora danışılarak kullanılmalıdır. Sıcak buhar verdiği için doktorunuza danışmanız önerilmektedir.

Nembo Ürünleri ve Fiyatları

Ancak sadece sağlık için değil, yaşamınızda konfor, cildinizin bakımı ya da havanın nemlendirilmesi ya ada aromalandırılması için de kullanabileceğiniz bir üründür.

Sıcak buhar veren Nembo Sıcak Buhar Makinesi, cildinizin kapalı gözeneklerini de açarak ardından kullanabileceğiniz ürünlerin cilde daha iyi nüfuz etmesini sağlamaya yardımcı olabilir. Özellikle siyah nokta ve akne gibi cilt sorunları yaşayan kişilerin cildinde olan tıkalı gözeneklerin açılmasına ve bu şekilde içlerini daha etkili bir şekilde temizleyebilmenize de yardımcı olacaktır. Cildin kuruluklarını da yatıştırmaya ve kuruluğu engellemeye yardım eder.

Nembo Sıcak Buhar Makinesi’nin içine koyabileceğiniz mentol içerikli ürünlerle de nefesinizin daha iyi açılması desteklenebilir.

Zararlı içeriklere sahip oda parfümlerinin etkisi de son derece kısadır. Oysa sıcak buhar makinesine koyacağınız aromatik esanslar bulunduğunuz ortamın güzel kokmasını sağlamaya yardımcı olabilir.

Ortamın nemlenerek havanın kalitesini iyileşmesini sağlamaya yardımcı olur.

Nembo Sıcak Buhar Makinesi, Turuncu Kasa sitesi’nde kolaylıkla ulaşabileceğiniz bir üründür.