ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

Fırsatlar

150 TL Üzeri Kargo Bedava

3 Al 2 Öde

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Kredi Kartı Hakkında

Neostrata Bionic Eye Cream Plus 15 g.

19002

Markası : Neostrata

10 Item Items

Gözaltındaki mor halkaları ve torba görünümünü azaltmaya çalışan, Neostrata Bionic Eye Cream Plus ürününü, bu sayfadan ucuz fiyata satın alabilirsiniz.

Daha fazla detay

360.00 TL

306 TL

15% indirim

- +

Kazanacağınız puan 3060 tupara Toplam tutarı: 3.06 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa ARAS ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları

Neostrata Bionic Eye Cream Plus 15 g.

Neostrata Bionic Eye Cream Plus 15 g.

Bakışlarımız herkes tarafından ilk dikkat çeken ve etkisi hemen fark edilen özelliktir. Bakışlarımızın etkileyici olması, akıllarda kalıcılık ve çekicilik yaratır.

Bakışların odak noktası olan gözler, bizi simgeler. Ayrıca herkesten ayırıcı özelliktir. Bu yüzden güzel ve düzgün gözler bizi çekici ve ayrı kılar.

Göz çevresinde oluşan mor halkalar ve göz altı torbaları istenmeyen durumlardır. Torba oluşumundan kaynaklana kırışıklıklar da bakışlarımızın güzelliğine gölge düşürür. Güzelliğimize gölge düşürmemek ve net bakışlara sahip olmak için NeoStrata yardım eder. Markanın göz çevresi sorunları için ürettiği NeoStrata Bionic Eye Cream Plus, uzun dönemli kullanımı sonucunda tüm bu problemleri hafifletmeye ve sorunsuz bir göz çevresine sahip olmanıza yardım eder.

Neostrata Bionic Eye Cream Plus 15 g.

Neostrata Eye Cream Plus, göz etrafındaki mor halkaların ve göz altı torbalarının azaltılmasında yardımcıdır. Göz etrafındaki kırışıklık ve çizgilerin azaltılmasında ve yeni kırışıklık oluşmasını azaltmaya yardımcı olur. Tüm ciltler için uygundur.

İçerik:

Glukonolakton, Vitamin K, Vitamin E, VitaminA, Yeşil çay ekstresi, Salatalık ekstresi

Kullanım Şekli:

Temizlenmiş cildin göz çevresine günde iki kez uygulanır.

Neostrata Bionic Eye Cream Plus 15 g., kampanyalı fiyatıyla ucuzluk ve kalitenin adresi Turuncu Kasa’dan satın alabilirsiniz.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler