NeoStrata Enlighten Pigment Controller 30 ml

Kargolanma Süresi: 1 iş günü
#HayatEveSığar
Siparişleriniz Hijyen Kurallarına Uygun, Kesintisiz Kapınıza Gelsin!

30040

Markası : Neostrata

Barkod : 732013300401

Son 2 Ürün

2 Item Items

NeoStrata Enlighten Pigment Controller 30 ml, cildinizde oluşan lekeler de azalma sağlamaya ve yenilerinin oluşmasını önlemeye yardımcı, nemlendirme ve anti aging özelliğine de sahip leke kremidir.

Daha fazla detay

550.00 TL

412.5 TL

25% indirim

- +

Kazanacağınız puan 4125 tupara Toplam tutarı: 4.13 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.

Bu ürüne bakanlar bu ürünlere de baktılar

Next Previous

NeoStrata Enlighten Pigment Controller 30 ml

NeoStrata Enlighten Pigment Controller Cream Leke Kontrol Kremi :

Marka Adı : NeoStrata

Ürün Adı : NeoStrata Enlighten Pigment Controller 

Ürün Miktarı : 30 ml

Ürün Özellikleri : Leke sorunu yaşayan kişilere özel tasarlanmış olan bir kremdir. Cildinizde çeşitli nedenlere bağlı oluşmuş lekelerde aydınlatıcı etki sağlamaya ve cildi yeni leke görünümlerine karşı korumaya yardım eder. Neoglukozamin, retinol, C vitamini ve E vitamini içermektedir. Leke için tasarlanmış Illuminating serum ile birlikte kullanılarak daha etkili sonuçlar elde etmenizi sağlamaya yardım eder. Cildin yenilenme hızını arttırmaya da yardım ederek cildinizde yenilenme sağlamaya yardım eder. Cildinizde nemlendirme sağlarken ayrıca yaşlanma etkilerine karşı bakım sağlamaya da yardımcıdır. Kullanıldığında özel içeriği cilt lekelerini kapatmaya yardım edecektir.

Sonuç : Ciltte leke görünümlerinde azalma sağlamaya ve yeni lekelere karşı koruma sağlamaya yardım eden nemlendirici üründür.

Kullanım Şekli : Temiz ve kuru cilde göz çevresine getirmeden günde 1 defa uygulanır, 2. Haftadan itibaren ise sabah ve akşam uygulanması tavsiye edilir. Ürünü Illuminating serum ile birlikte kullanarak daha fazla etki sağlayabilirsiniz. Kremi kullanırken üzerine en az SPF 30 derecesinde güneş koruyucu bir ürün de kullanmanız gerekmektedir.

İçerik : NeoGlukozomin%6, SabiWhite %0.25, vitamin C %1, retinol %0.1, Vitamin E %0.5, GigaWhite %1

Leke görünümleri cildiniz üzerinde rahatsızlık verici oluşumlardır ve birçok nedene bağlı olarak görülebilir. Çoğunlukla güneş ışınları, hamilelik, bazı ilaçlar cildinizde lekelerin oluşmasına neden olabilmektedir.

Lekeler güzelliğinizi gölgeler, güzel olsanız ya da çarpıcı bir makyaj yapsanız bile görünümünüz hep ortaya çıkan lekeler yüzünden bozulacaktır.

NeoStrata Enlighten Pigment Controller Cream Leke Kontrol Kremi :

NeoStrata Enlighten Pigment Controller 30 ml; cilde sürüldüğünde lekelerinizin gizlenmesine daha aydınlık bir görünüm kazanmasına yardımcı olur. Düzenli şekilde kullanarak zaman içinde lekelerin azaldığını görebilirsiniz. Ayrıca leke oluşmasına karşı koruma sağlamaya da yardım eder. Günlük nemlendirici ihtiyacınızı da karşılayabileceğiniz ürün ayrıca ciltte anti aging etki de sağlamaya yardımcıdır.

Cilt güzelliği ve düzgünlüğü önemlidir. Özellikle de kadınlar her zaman daha güzel bir cilde sahip olmak için sürekli ürünler denerler. Artık denemeniz gerekmeyecek ve sadece tek ürünle pek çok etkiyi bir arada yakalayabileceksiniz.

NeoStrata Enlighten Pigment Controller 30 ml,

*Lekelerinizle savaşmanıza,

*Cilde nem vermeye,

*Yaşlanma belirtilerine karşı koruma sağlamaya yardım eder.

*Cilt yenilenme hızı üzerinde etki gösteren krem, ciltte eşit bir cilt tonu kazandırmaya da yardımcı olur.

NeoStrata Enlighten Pigment Controller 30 ml, Turuncu Kasa’da uygun fiyata satılan bir üründür.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
25 Eyl. 2013
(5/5
Başlık :
gün aşırı güvenerek kullanıyorum cok etkili
(NeoStrata Enlighten Pigment Controller 30 ml)

 Report abuse