ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

Fırsatlar

150 TL Üzeri Kargo Bedava

3 AL 2 ÖDE

3 AL 2 ÖDE

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

NeoStrata Skin Active Line Lift Step 1 ve Step 2 ile Takı Seti Hediye

ZZ30659

Markası : Neostrata

0 Item Items

NeoStrata Skin Active Line Lift Step 1 ve Step 2 kırışıklıklarla savaşan muhteşem ikili Takı Seti Hediyeli.

Daha fazla detay

382.5 TL

Kazanacağınız puan 3825 tupara Toplam tutarı: 3.83 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa ARAS ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları

NeoStrata Skin Active Line Lift Step 1 ve Step 2 ile Takı Seti Hediye

NeoStrata Skin Active Line Lift Step 1 ve Step 2 ile Takı Seti Hediye

Marka Adı: NeoStrata

Ürün Adı: NeoStrata Skin Active Line Lift Step 1 ve Step 2 ile Takı Seti Hediye

Ürün Miktarı: NeoStrata Line Lift Step1 15 ml; NeoStrata Line Lift Step2 15gr

Ürün Özellikleri: *NeoStrata Skin Active Line Lift Step1; güneş ışınlarından ve sürekli mimik ifadelerinin sebep olduğu derin çizgi ve kırışıklıkların görünümünde düzelme sağlamayı amaçlar. Kaş çatma, gülümseme çizgileri, kaz ayakları gibi kırışıklıkların üzerinde etki sağlamayı hedefler. Serum, jel formundadır.

* NeoStrata Line Lift Step2; Lift Step 1 gibi kırışıklık ve mimik çizgilerini hedefler. Bunun yanı sıra çizgi görünümlerini yumuşatmaya yardım eder. Cildi sıkılaştırmaya ve esnek bir görünüm sunmaya çalışır. Tamamlayıcı bakımın ikinci aşamasıdır. Yani step 1 den sonra uygulanır.

Sonuç: Mimik çizgileri ve cilt kırışıklıklarının görünümünde düzelme sağlamaya yardımcı ikilidir.

Kullanım Şekli: *NeoStrata Skin Active Line Lift Step1; tüp formunda olan ürünü hafifçe sıkarak, mimik çizgilerinin üzerine bilye başlık ile uygulayabilir ve masajla yedirebilirsiniz. Günde iki kez kullanılması önerilir. Dudaklara doğrudan uygulanmamalıdır ve gözle teması haline bol su ile yıkanmalıdır.

* NeoStrata Line Lift Step2; ilk adımdan sonra derin ifade çizgilerinin üzerine sürülür ve hafif masaj hareketleriyle uygulanır. Günde iki defa kullanabilirsiniz.

 

Gülmek, gülümsemek, kaş çatmak gibi mimikleri günlük hayatımızda sık sık kullanırız. Bir süre sonra bu mimiklerin sebep olduğu izler cildimizde yer edinmeye başlar. Bu izler cildin daha yaşlı görünmesine neden olabilir.

Sadece mimik çizgileri değil, güneş ışınlarının neden olduğu etkiler de erken yaşlanma belirtilerinin ortaya çıkmasına neden olabilir.

 

NeoStrata Skin Active Line Lift Step 1 ve Step 2 ile Takı Seti Hediyeli, mimik çizgileri ve kırışıklık görünümleriyle mücadele etmeye yardımcı olmak üzere geliştirilmiştir.

Step1 ve Step 2 birbirini tamamlayan bakımlardır. Cildin tazelenmiş ve daha genç görünmesini sağlamaya çalışan ürünler, aynı zamanda cildin sıkılaşmasını ve toparlanmasını da sağlamaya çalışır.

NeoStrata Skin Active Line Lift Step1, Aminofil maddesini içerir.

NeoStrata Line Lift Step2, NeoCitriate içerir.

Ürünlerin yanında hediye edilen takı seti ile görüntünüzün ışıltısını artırabilirsiniz.

 

NeoStrata Skin Active Line Lift Step 1 ve Step 2 ile Takı Seti Hediye, Turuncu Kasa’ da indirimli fiyata satılmaktadır.
Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler