Neutrogena Çatlak Topuklar İçin Ayak Kremi 40 ml

6103

Markası : Neutrogena

Barkod : 3574661255897

0 Item Items

Bu sayfada satılan ve indirimli fiyata sahip Neutrogena Çatlak Topuklar İçin Ayak Kremi 40 ml, hasar görmüş, çatlamış ayaklarda yatışma sağlamaya ve yoğun bir nem kazandırmaya yardım eder.

Daha fazla detay

38.00 TL

31.92 TL

16% indirim

Kazanacağınız puan 319 tupara Toplam tutarı: 0.32 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
99TL ve üzeri alışverişlerde MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 5,95 TL dir.

Bu ürüne bakanlar bu ürünlere de baktılar

Next Previous

Neutrogena Çatlak Topuklar İçin Ayak Kremi 40 ml

Cildimiz canlı bir organizmadır ve tüm canlılar gibi bakım ister, susuzluğunu giderebilmek için neme ihtiyaç duyar.

İnsanlar genellikle yüz bakımlarını yaparlar ancak vücutlarının diğer bölgelerini ihmal ederler, kuru bir cilt vücudun neresinde olursa olsun giderilmediğinde ciddi cilt hasarlarına neden olabilmektedir.

Özellikle kollar ve bacaklarda yağ bezleri daha az olduğundan cildin koruyucu bariyerleri hızla yok olur, ciltte aşırı kuruluklar ve buna bağlı olarak pullanmalar, çatlamalar oluşabilir. Çatlamaların sonucunda da cilt enfeksiyonlu bir hale dönüşebilir, bu da oldukça acı verir.

Topuk bölgesi vücudun tüm ağırlığını üzerinde taşıdığı için sürekli bir sürtünme halinde olduğu için çok fazla hasar görür. Yaz mevsiminde sıcak havanın etkisiyle, çorap giyilmediğinden topuklar kuruluk ve enfeksiyona daha fazla yakalanırlar.

Neutrogena Çatlak Topuklar İçin Ayak Kremi 40 ml, hasar görmüş topukları yatıştırmaya, rahatlatmaya ve yoğun bir nem kazandırmaya yardım eder.

Dermatolojik testlerden geçirilen ürün, zengin içeriği ile etkili bir nemlendirme yaparken cildin koruyucu bariyerlerini güçlendirmeye ve korumaya yardımcı olur.

Pantenol, sodyum hiyalüronat, gliserin, alantoin içerir.

Kullanım Şekli:

Sabah ve akşamları topuklarınıza masaj yaparak yediriniz,ihtiyaç halinde gün içerisinde kullanabilirsiniz. Ürünü uyguladıktan sonra 5 –10 dakika yere basmadan kremin iyice emilmesini beklerseniz daha etkili sonuçlar alabilirsiniz.

Neutrogena Çatlak Topuklar İçin Ayak Kremi 40 ml, sitemizde uygun fiyata satılmaktadır. Diğer ürünlerimizi ve indirimlerimizi takip ediniz.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.