Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

Nilera

Nilera markasında bulunan sabunlar farklı cilt tiplerine uygun olarak tasarlanmıştır. Özel içerikleri ve hoş kokuları ile insana ve doğaya saygılı ürünlerdir.

Nilera Ürünleri

Nilera ; Temizlikte sabundan vazgeçemeyenler için tasarlanmış olan, cildinizi kurutmayan özel sabunlardan oluşan bir seridir.

2005 yılında çalışmalara başlayan Nilera ürünleri, Good Manufacturing Product uygulamaları doğrultusunda üretilmektedir. Marka ayrıca ISO, CE belgelerine de sahiptir. Firma, kişisel bakım, kozmetik, ilaç ve eczacılık ürünleri tasarlamaktadır.

Nilera insana ve doğaya saygılı bir üretim gerçekleştirmektedir. İnsan sağlığı için zararlı maddeler konusunda son derece özenli davranarak ürünlerini en faydalı şekilde tasarlamak için çalışmaktadır.

Nilera Gliserinli Sabun çeşitleri farklı özelliklere ve farklı kokulara sahiptir, normal ve sıradan sabunlar gibi cildinizi kurutmaz. Cildinizde yaşadığınız farklı sorunlar için yardımcı olabilecek özelliklere sahiptirler.

Cildinizin yapısına uygun olan ürünlerle yapacağınız temizlik ve bakım ile etkili sonuçlar alabilirsiniz. Nilera sabunlar,sabundan çok daha ötedir.

Nilera Okyanus Gliserinli Sabun, okyanus suyu, yosun özü, AHA, hindistan cevizi ve palmiye yağı içermektedir.

Nilera Okyanus, siyah nokta ve akne sorunu yaşayan ciltler için özel olarak tasarlanmıştır, gözenekleri derinlemesine arındırmaya yardım eder, her gün kullanılabilir.

Nilera Okyanus Sabun, yağlı ciltler için de uygundur ve cildinizde yağ dengesi sağlamaya yardımcıdır. okyanus suyu ve yosun özlerinin formülünün temelini oluşturduğu Nilera Okyanus sabun, ayrıca hindistan cevizi yağı ve palmiye yağı içerir. Günde iki defa kullanarak cildinizin gözeneklerinde derinlemesine temizleme sağlamaya ve cildin nefes almasına yardımcı olabilirsiniz. Cildi temizlerken gliserinli özelliği ile kuruluklara karşı korumaya da yardım eder.

Nilera Ürünleri ve Fiyatları

Cildinizin yapısına, ihtiyacınıza uygun olarak siz de Nilera Gliserinli Sabun çeşitlerinden elmalı, limonlu, frambuaz, baby sabunlarından seçebilirsiniz.

Nilera Gliserinli Baby Sabun, İçeriği %60 oranında gliserin bulunan sabun, hindistan cevizi yağı, palmiye yağı, E vitamini ile formüle edilmiştir. Sabunu 3 aydan büyük bebekler ve cildi hassas olan yetişkinler kullanabilirler.

Bebeklerin saç, vücut ve alt temizliğinde kullanabilirsiniz. Bebeklerin bezli bölgesini gerekli şekilde, kurutmadan temizlemeye ve pişik oluşumuna karşı korumaya yardımcıdır. Özellikle bebekler için ürünü direkt olarak cildine uygulamayınız. Elinizle ovuşturduktan sonra bebeğin cildine uygulayınız ve beklemeden ardından bol su ile durulayınız.

Bebeklerin sıklıkla maruz kaldıkları, pişik, alerji gibi durumlarda bezli bölgeyi ve cildi yatıştırmaya, rahatlatmaya yardımcıdır.

Nilera Gliserinli Frambuaz Sabun, normal ve dermatitli, aşırı kuruluk sonucunda tahriş oluşmuş ciltlere özel tasarlanmış sabundur.

İçeriğinde %50 oranında gliserin içermekte olan sabun yoğun nem sağlama özelliğine sahiptir.

Cildin ph dengesini sağlamaya yardımcı olarak daha sağlıklı bir cilt görünümüne kavuşmanıza yardım eder. Günde 2 defa kullanarak hem cildi temizleyebilir hem de nem kazandırabilirsiniz.

Nilera sabun çeşitlerine Turuncu Kasa sitesinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.