Nivea Dudak Nemlendirici Nar Kokulu 4,8 gr

ZZ19137

Markası : Nivea

0 Item Items

Kuruluklara karşı koruma sağlayan, Nivea Nar Kokulu Dudak Nemlendiricini, bu sayfada bulabilir ve indirimli fiyata sipariş verebilirsiniz.

Daha fazla detay

8.97 TL

Kazanacağınız puan 89 tupara Toplam tutarı: 0.09 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
99TL ve üzeri alışverişlerde MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 5,95 TL dir.

Bu ürüne bakanlar bu ürünlere de baktılar

Next Previous

Nivea Dudak Nemlendirici Nar Kokulu 4,8 gr

 

Nivea Dudak Nemlendirici Nar Kokulu 4.8 Gr :

Yüz yıldır başarısını ilk günkü gibi sürdüren bir marka olan Nivea Dünyada pek çok ülkede beğenilerek kullanılmakta olan bir markadır.

Saçlarınızdan başlayarak, tüm vücuda baştan ayağa kadar bakım yapan ürünlerinden her biri farklı noktanıza ayrı bakım yapmakta ve size güzelliğinizi yeniden keşfetme imkanı sunmaya yardım için çalışmaktadır.

Nar kokulu dudak nemlendiricisi, dudaklarınıza bakım yaparak, kuruluklara karşı korumaya yardım ediyor.

Shea yağı ile formüle edilmiştir.

Özel içeriği ile dudaklarınızı nemlendirerek, besleyecek ve dudak dokunuzu güçlendirmeye yardım edecek. Beslenen dudaklar daha güzel ve daha bakımlı görünebilecek.

Kullanıldığı ilk andan itibaren dudaklar derinlemesine nem kazanır ve nemini uzun süre korur. Dudaklarımız beslenme, konuşma gibi en temel ihtiyaçlarımızı karşılamaya yarayan organımız olduğu için yıpranması,kuruması, kötü görünümlere neden olurken, rahatsızlık ve acı da verebilir ve günlük hayatımızı etkiler.

  Nivea Dudak Nemlendirici Nar Kokulu 4.8 Gr :

Dudaklarımız da yüzümüzün cildi gibi sürekli dış etkilere ve hasarlara açıktır, kolaylıkla zarar görür ve yıpranır. Ayrıca dudakların güzel,bakımlı ve çekici görünmesi de kadınların hayalidir.

Birçok kişinin dudakları kuruluktan çatlar, pul pul olur ve soyulur, bu hem kötü bir görünüme sebep olur hem de acı verebilir. Özellikle güneş ışınları  ve rüzgarlı havalar dadudakların kurumasını ve zarar görmesini kolaylaştırabilir.

Nivea Dudak Nemlendirici Nar Kokulu, harika kokusu ve hafif rengi ve ışıltısı ile dudaklarınız beslemeye ve kurulukları engellemeye yardım eder ve her an yanınızda taşıyarak dudaklarınızın yapısını da kuvvetlendirmenize  yardımcı olacak bir üründür. Burt's Bees serisinde de dudak bakım ürünleri bulunmaktadır.

Dudaklar, hem güzellik hem de sağlık açısından önemlidir, kuru dudaklar yemek yerken bile rahatsız olmanıza ve yaşam kalitenizi etkilemeye neden olabilmektedir.

Dudaklarınız iyi bakın, Nivea kullanın. İstediğiniz ve ihtiyaç duyduğunuz her an kullanabilirsiniz.

Nivea Dudak Nemlendirici Nar Kokulu, Turuncu Kasa'da satılan ve ucuz fiyata sahip olan bir üründür. 

 

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.