Nivea For Men Arctic Freeze Cool Kick After Shave Gel 100 ml

ZZ8242

Markası : Nivea

0 Item Items

Bu sayfadan ucuz fiyata sipariş edebileceğiniz Nivea For Men Arctic Freeze Cool Kick After Shave Gel 100 ml, erkek cildinde traştan sonra ferahlatıcı ve rahatlatıcı bakım vermeye yardım eder

Daha fazla detay

30 TL

0% indirim

Kazanacağınız puan 300 tupara Toplam tutarı: 0.30 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
99TL ve üzeri alışverişlerde MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 5,95 TL dir.

Bu ürüne bakanlar bu ürünlere de baktılar

Next Previous

Nivea For Men Arctic Freeze Cool Kick After Shave Gel 100 ml

Nivea For Men Arctic Freeze Cool Kick After Shave Gel 100 ml

Nivea For Men Cool Kick serisi, cildi serinletmeye vecanlandırmaya yardımcıdır. Serinletici Bakım Kompleksi erkekler içinüretilmiştir. Roll-on, sprey, deodorant stick, traş jeli, traş köpüğü ve traş sonrası balsam bu serinin ürünleridir.

Nivea 100 yıldan fazladır, hem kadın hem de erkekler için farklı ihtiyaçlara özel ürünler geliştiren markadır. Değişik ürünleri ile size kalite sunmayı amaçlar. 1936 yılında güneş koruyucu ürünlerini piyasaya sunarak, bu alanda ilk olmuştur.

Erkekler çoğu her gün traş olmaktadır. Özellikle çalışan erkekler her gün tıraş olurlar. Traş sonrası ciltte yanma, kızarıklık, batmagibi sorunlar görülebilir. Nivea hem erkekler hem de bayanlar için ürünler üreterek, cilt bakımına yardım eder. Nivea For Men serisi, erkeklere tıraşta ve tıraş sonrasında yardımcı olur. Tıraş sonrası görülen yanma, kızarıklıklar içintraş sonrası bakım ürünleri kullanılabilir. Nivea tarafından geliştirilen ArcticFreeze Cool Kick After Shave Gel, hem cildi yatıştırmaya hem de nemlendirmeye yardımcı olur.

Nivea For Men Arctic Freeze Cool Kick After Shave Gel 100 ml

Nivea For Men Arctic Freeze Cool Kick After Shave Gel 100ml, erkekler için geliştirilen traş sonrası nemlendirici ve ferahlatıcı jeldir.

Traş sonrası ciltteki yanmayı azaltmaya yardım eder. Cildi ferahlatmaya ve nemlendirmeye yardımcı olur.

Ferahlatıcı etken maddeler ve After Shave Gel 100 ml,uygun fiyatıyla ucuzluk ve kalitenin adresi Turuncu Kasa’dan satınalabilirsiniz.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.