Nordics Ekolojik Bambu Diş Fırçası
  • Nordics Ekolojik Bambu Diş Fırçası

Nordics Ekolojik Bambu Diş Fırçası

#HayatEveSığar
Siparişleriniz Hijyen Kurallarına Uygun, Kesintisiz Kapınıza Gelsin!

42712

Barkod : 3800500324029

₺24,90
₺18,68 25%
Vergi dahil

Nordics Ekolojik Bambu Diş Fırçası; doğal, vegan ve ergonomik diş fırçasıdır.

Adet

 

Güvenli Ödeme

 

Kapınıza Kesintisiz Teslimat

 

İade ve Değişim Hakkı

Ürün Adı: Nordics Ekolojik Bambu Diş Fırçası

Marka Adı: Nordics

Ürün Miktarı: 1 adet diş fırçası

Ürün Özellikleri:

- Dişler, besinlerin parçalanması ve öğütülmesi dışında konuşmada ve görünümde de önemli bir yere sahiptir. Ağız ve diş sağlığı için uygulanan bakım, küçük yaşlarda alışkanlıkla başlayan bir süreçtir. Dişler düzenli olarak günde 2 defa fırçalanmadığı takdirde, ağızdaki artıklar zamanla dişlerin üzerine tutunmaya başlar. Bu tutunma ise bir süre sonra plak halini alır. Sonrasında ise plak oluşumuyla birlikte daha ciddi sorunlar oluşabilir. Bu sorunların oluşmaması için ağız ve diş sağlığına gereken özenin gösterilmesi gerekir.

- Doğru diş fırçası seçmek çoğu kişinin düşündüğünden çok daha önemlidir. Piyasada şekil, boyut ve model olarak çeşitli diş fırçası bulunduğu için, hangi ürünün kullanışlı olduğuna karar vermeniz de zor olabilir. En iyi diş fırçası ağız yapınıza uygun ve tüm dişlere rahat ulaşabileceğiniz fırçalardır. Fırça kıllarının ne yumuşak ne de sert olması gerekirken baş kısmının ise arka dişlerin rahatlıkla temizlenmesi için çok büyük olmaması gerekir. Fırça sapı da oldukça önemli bir detaydır. Rahat kavranabilir özellikte fırçalar tercih edilmelidir.

- Nordics Ekolojik Bambu Diş Fırçası, bambu olması özelliği ile kullanım kolaylı sağlayan doğa ve ağız dostu diş fırçasıdır. Doğal olarak üretilmiş, vegan, ergonomik ve doğada çözünebilir bir üründür. Bu ürünü tercih ederek günlük bakımınızı gerçekleştirebilirsiniz.

- Kullanıldığı bambu malzeme tutuş kolaylığı sağlar. Kolay kavrayacağınız fırçanın baş kısmı da çok büyük olmadığı için bütün dişlerinize rahatlıkla ulaşarak temizliğini yapabilirsiniz. Kıl yapısı ise dişleri aşındırmadan temizlik sağlar.

- Doğa dostu olan bu fırçanın geri dönüşüme sahip bir ürün olması, doğa sevgisi fazla kişiler tarafından daha çok tercih edilme sebeplerinden biridir. Ayrıca kullanılan bambu malzeme insanlara daha çekici gelmektedir.

Kullanım Şekli: Sağlıklı bir ağız sağlığı için dişlerin günde 2 kere düzenli olarak fırçalanması gerekir. Fırçalama işleminiz bittikten sonra fırça el ile sallanıp kurutulduktan sonra fırçalığa konmalıdır.

Kullanım Sıklığı: Ekolojik Bambu Diş Fırçanızı belli bir süre kullandıktan sonra mutlaka değiştirmeniz gerekir. En az altı ayda bir yapılması gereken bu değişiklik ağız sağlığınızın korunmasına destek olacaktır.

Markanın özel tasarımla üretmiş olduğu doğa dostu Nordics Ekolojik Bambu Diş Fırçasını, uygun fiyatı ile Turuncu Kasa'dan satın alabilir ve günlük diş bakımınızı gerçekleştirebilirsiniz. Ürünü satın almak için sitemizi tercih ederek diş sağlığı ve bakımı hakkında da detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

 

42712

Özel Referanslar

Yorumlar

No customer reviews for the moment.

Write your review

Nordics Ekolojik Bambu Diş Fırçası

Nordics Ekolojik Bambu Diş Fırçası; doğal, vegan ve ergonomik diş fırçasıdır.

Write your review

kategorideki diğer ürünler: 16