Turuncukasa Blog

Fırsatlar

79Tl ve üzeri Alışverişe kargo bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Nuk 3748 Göğüs Rahatlatıcı Jel Tampon 2`li

16176

Markası : Nuk

0 Item Items

Soğutarak ya da ısıtarak, bakım yapmanızı sağlayan, Nuk 3748 Göğüs Rahatlatıcı Jel Tamponu, 2 li şekilde bu sayfadan indirimli fiyata sipariş verebilirsiniz.

Daha fazla detay

38.52 TL

34.67 TL

10% indirim

Kazanacağınız puan 346 tupara Toplam tutarı: 0.35 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
99TL ve üzeri alışverişlerde MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 4,95 TL dir.
Ürün Avantajları

Nuk 3748 Göğüs Rahatlatıcı Jel Tampon 2`li

Nuk 3748 Göğüs Rahatlatıcı Jel Tampon 2 li

Marka Adı: Nuk

Ürün Adı: Nuk 3748 Göğüs Rahatlatıcı Jel Tampon

Ürün Miktarı:1 paket içerisinde 2 adet

Ürün Özellikleri: Emzirme dönemindeki annelerin işini kolaylaştırmak için geliştirilmiş bir üründür. Kullanım şekline göre, anne sütünün akış hızını artırmaya, göğsünü rahatlatmaya ve hissedilen basıncı yatıştırmaya yardımcı olur. Yapılan bu işlemler, göğsün cilt yapısını güçlendirmeye, şeklinde toparlanma sağlamaya çalışır. Emzirme dönemi bittikten sonra, ihtiyaç durumunda ailenin diğer bireyleri de kullanabilir.

Sonuç: Özellikle emzirme dönemindeki annelerin göğsünde rahatlama sağlamaya, sütün akış hızını artırmaya ve göğsü toparlamaya yardımcıdır.

Kullanım Şekli: İsteğe göre ılık veya soğuk kullanılabilir. Emzirme döneminde sütün akış hızının artması için ılık, göğüsteki basıncı azaltmak ve rahatlatmak için de soğuk uygulama yapılması önerilir.

Hamilelik süresi boyunca vücudunuzda birtakım fiziksel değişimler görülebilir. Özellikle kendisini emzirmeye hazırlayan göğüste büyüme, şişlik, gerginlik hissedilebilir. Bu durum emzirme dönemine geçen anneye daha fazla rahatsızlık verebilir.

Nuk 3748 Göğüs Rahatlatıcı Jel Tampon, göğsün yapısına ve cildin dokusuna uygun olarak geliştirilmiş bir üründür. Göğüste hissedilen rahatsızlıkların önüne geçmeyi hedefler.

Emzirme döneminde göğüsyapısını güçlendirmeye ve göğüsteki basıncı azaltmaya yardımcı olması için soğuk kullanılması gerekir. Anne sütünün artışını hızlandırmak içinse ılık olarak uygulanması önerilir. Bu işlemler, cildin kendisini daha çabuk toparlamasını sağlayabilir.

Hamilelik döneminde ılık kullanılması, bebeği sütten kesme durumunda ise ılık veya isteğe göre soğuk şekilde kullanılması önerilir.

Kol altındaki lenf bezlerine de uygun olacak şekilde tasarlanmıştır.

Nuk 3748 Göğüs Rahatlatıcı Jel Tampon, sadece annelerin değil, diğer aile bireylerinin de kullanabileceği, ciltte rahatlama sağlamaya yardımcı bir üründür.

Nuk 3748 Göğüs Rahatlatıcı Jel Tampon 2`li, Turuncu Kasa’ da indirimli fiyata satılmaktadır. Sitemizdeki kampanyaları takip edebilir ve fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler