ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

Fırsatlar

3 AL 2 ÖDE

3 AL 2 ÖDE

150 TL Üzeri Kargo Bedava

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

NUK Classic Geniş Ağızlı Silikon Biberon Emziği (No:2 S delik)

2490

Markası : Nuk

0 Item Items

6 ay ve üzeri bebeklerin kullanımına uygun olan, ince deliğe sahip, NUK Classic Geniş Ağızlı Silikon Biberon Emziği, sayfamızdan uygun fiyata satın alabilirsiniz.

Daha fazla detay

16.90 TL

15.21 TL

10% indirim

Kazanacağınız puan 152 tupara Toplam tutarı: 0.15 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
150TL ve üzeri alışverişlerde ARAS ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS ve PTT kargo ile 4,95 TL, YURTİÇİ kargo ile 6,95 TL dir.
Ürün Avantajları

NUK Classic Geniş Ağızlı Silikon Biberon Emziği (No:2 S delik)

NUK Classic Geniş Ağızlı Silikon Biberon Emziği (No:2 S delik)

Marka Adı: NUK

Ürün Adı: NUK Classic Geniş Ağızlı Silikon Biberon Emziği (No:2 S delik)

Ürün Miktarı: 1 adet biberon emziği

Ürün Özellikleri: Slikondan üretilen biberon emziği, BPA içermez. 6-18 aylık bebeklerin kullanımı için uygundur. Küçük boy deliğe sahiptir. Anne sütü, su gibi sıvı yapıdaki gıdaların alınmasına yardımcı olur. Göğüsle beslenmeyi destekleyecek yapıda geliştirilmiştir. Hava çıkış sistemi bulunan dizaynı ile, bebekte oluşacak gaz sancısını azaltmaya çalışır.

Sonuç: Bebeğin biberon ile beslenmesine yardımcıdır.

Kullanım Şekli: Kullanmadan önce ve her kullanımdan sonra iyice yıkayın. Kaynatarak steril edecekseniz, bol su ve geniş bir kap içerisinde 5 dakika kaynatabilirsiniz. Suyun yeterli miktarda olmaması, biberon emziğinin zarar görmesine neden olabilir.

Eğer kaynattıktan sonra kullanmayacaksanız, kapalı bir kapta saklamanız önerilir.

İçerik: Silikondan üretilmiştir.

Nuk markası, bebeğinizin doğumundan itibaren size yardımcı olabilecek ve bebeğinizin gelişimini destekleyecek ürünler geliştirmektedir.

Biberonları, biberon emzikleri, emzik çeşitleri, dişlikler, tabak, çatal setleri, bebeğin beslenmesinde yardımcı araçlardır.

NUK Classic Geniş Ağızlı Silikon Biberon Emziği (No:2 S delik), 6-18 arası bebekler için uygundur. Küçük boy (S) beslenme deliğine sahiptir. Anne sütü, su, çay gibi sıvı gıdaların verilmesi için idealdir.

Biberon emziklerinin küçük delik (S), orta delik (M), büyük delik (L) gibi çeşitleri mevcuttur. Küçük delik çay, anne sütü ve su gibi besinlerin tüketilmesi için idealdir. Orta boy deliğe sahip biberon emzikler süt ve benzer kıvamdaki mamalar için uygundur. Büyük deliğe sahip biberon emziklerinde ise, koyu kıvamlı mamalar verilebilir.

Biberon emzikleri, numaralarına göre de farklılaşır. 1 numaralı biberon emziği 0-6 arası bebekler için; 2 numaralı biberon emzikleri ise 6-18 ay arası bebekler için uygundur. Hızla büyüyen bebeğinize emzik ve biberon emziği seçerken, hangi ay aralığında olduğunu dikkate almalısınız.

NUK Classic Geniş Ağızlı Silikon Biberon Emziği (No:2 S delik), ekstra dudak desteğine sahiptir. Tasarımı, bebeğiniz için beslenmeyi kolay hale getirir. Bebeğin hava yutmasını engelleyen özelliği sayesinde, gaz sancısını en aza indirgemeye çalışır.

Yumuşamış, yırtılmış veya deforme olmuş, bebeğinizin yaşına uygun olamyan ürünleri kullanmanız önerilmez.

Nuk markasında, birbirinden farkı özellikte pek çok biberon emziği ve yalancı emzik bulabilirsiniz.

NUK Classic Geniş Ağızlı Silikon Biberon Emziği (No:2 S delik), Turuncu Kasa’ da indirimli fiyata satılan bir üründür.Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler