NUK FIRST CHOICE PP Biberon (150ml)

Kargo 1TL

NUK FIRST CHOICE PP Biberon (150ml)

#HayatEveSığar
Siparişleriniz Hijyen Kurallarına Uygun, Kesintisiz Kapınıza Gelsin!

Markası : Nuk

2601

Barkod : 4008600070733

5/1
10%
İNDİRİM
38.90 ₺ 35.01 TL

0-6 aylık bebeklere uygun emziği bulunan, NUK First Choice PP Biberonu, ucuz fiyata satın almak için, sayfamızdaki indirim fırsatlarını takip edebilirsiniz.

Adet
Stok Durumu: Stokta yok

Tüm Siparişlerinizde Kargo Sadece 1TL!
 

Güvenli Ödeme

 

Kapınıza Kesintisiz Teslimat

 

İade ve Değişim Hakkı

NUK FIRST CHOICE PP Biberon (150ml)

NUK FIRST CHOICE PP Biberon (150ml)

Marka Adı: NUK

Ürün Adı: NUK FIRST CHOICE PP Biberon

Ürün Miktarı: 1 adet 150 ml boyutunda biberon

Ürün Özellikleri: 150 ml boyutundaki biberonun 1 numara, orta boy deliğe sahip, biberon emziği bulunmaktadır. Biberon tüm Nuk First Choice modelleri ile uyumludur. Geniş altı düz durmasını sağlarken, geniş boyun kısmı, daha kolay temizlenmesini sağalr.

Sonuç: Bebeğinizin beslenmesine yardımcıdır.

Kullanım Şekli: Bebeğinizin beslenmeye ihtiyaç duyduğu zamanlarda kullanabilirsiniz.

İçerik: Polipropilenden yapılan biberon, Bisfenol-A içermez.

Bebekler için en ideal beslenme biçimi, anne sütüdür. Anne sütü, bebeğin gelişimini sağlıklı bir biçimde tamamlamasına yardımcıdır. Anne sütünün yerini hiçbir şey tutamaz. Ancak bazı sebeplerden dolayı bebek biberon ile beslenmek ya da ek gıda almak zorunda kalabilir.

Her anne baba bebeğinin sağlıklı biçimde beslenmesi için en ideal biberonu seçmeye çalışır. Biberonların boyutları, üretildikleri malzemeleri ve şekilleri birbirinden farklıdır.

Nuk markasında bebeğiniz için seçebileceğiniz pek çok farklı biberon çeşidi bulunmaktadır.

NUK FIRST CHOICE PP Biberon (150ml), polipropilenden yapılmıştır. Bisfenol-A içermez. 150 ml lik kapasiteye sahiptir.

Biberon emziği First Choice 1 numara ve orta deliktir. 1 numara biberon emziği 0-6 ay aralığındaki bebekler için uygundur. Orta boy delik, süt ve benzer kıvamdaki mamalar için idealdir. Tüm Nuk First Choice ürünleri ile uyumlu özelliktedir. Biberon emziği, doğal emme hissini destekler.

Kıvrımlı şişe kolay bir tutuş sağlar ve geniş boynu temizliği kolay hale getirir. Geniş altı düz durmasına yardımcı olur.

Biberon, bebeğin emmediği zamanlarda ya da ek gıda ihtiyacını karşılamada yardımcı bir araçtır. Seçiminin özenle yapılması gerekir.

Biberon temizliği hakkında bilgi sahibi olmak ve dikkat etmek de oldukça önemlidir. İyi temizlenmemiş bir biberon, bebek için tehlikeli olabilir. Biberonu her kullanımdan hemen sonra iyice temizlemek gerekir. Biberonu temizlerken, özel temizlik fırçalarından yararlanabilirsiniz. Nuk markasında biberon çeşitlerini bulabileceğiniz gibi, biberon aksesuarlarını da bulabilirsiniz.

NUK FIRST CHOICE PP Biberon (150ml), 1 numara ve orta delikli emziği ile Turuncu Kasa’ da indirimli fiyata satılmaktadır.

2601

Özel Referanslar

Yorumlar

Giriş yaparak ilk yorumu yazan siz olun

Ürün Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın

NUK FIRST CHOICE PP Biberon (150ml)

0-6 aylık bebeklere uygun emziği bulunan, NUK First Choice PP Biberonu, ucuz fiyata satın almak için, sayfamızdaki indirim fırsatlarını takip edebilirsiniz.

Düşünceniz