NUK FIRST CHOICE Silikon Emzikli Cam Biberon (240 ml)

Kargo 1TL

NUK FIRST CHOICE Silikon Emzikli Cam Biberon (240 ml)

#HayatEveSığar
Siparişleriniz Hijyen Kurallarına Uygun, Kesintisiz Kapınıza Gelsin!

Markası : Nuk

2602

Barkod : 4008600110477

5/1
10%
İNDİRİM
52.40 ₺ 47.16 TL

0-6 ay arası bebeklerin kullanımına uygun olan, NUK First Choice Silikon Emzikli Cam Biberonu, 240 ml lik boyutu ile bu sayfadan ucuz fiyata satın alabilirsiniz.

Adet
Stok Durumu: Stokta yok

Tüm Siparişlerinizde Kargo Sadece 1TL!
 

Güvenli Ödeme

 

Kapınıza Kesintisiz Teslimat

 

İade ve Değişim Hakkı

NUK FIRST CHOICE Silikon Emzikli Cam Biberon (240 ml) :

Marka Adı : Nuk

Ürün Adı : NUK FIRST CHOICE Silikon Emzikli Cam Biberon (240 ml)

Ürün Miktarı : 1 Adet 240 ml biberon ve 1 adet biberon emziği

Ürün Özellikleri : 1 Numara orta boy delikli silikon emziği bulunan cam biberondur. Kapağı ve emziği BPA içermemektedir. Biberonun emziğinin kullanılmadığında da temiz kalmasını sağlamak için kapağı vardır. Sızdırmaz kapağı da çalkalarken dökülmeleri önlemeye yardımcı olur. Emziği 0-6 ay bebekler için uygundur ve orta deliklidir. Silikon emziği bebeğin damak, dil ve diş gelişimi için yardımcıdır. Beslenme sırasında hava yutulmasını önlemeye yardımcı yapısı buna bağlı gaz sancılarını engellemeye de yardım eder.240 ml’dir.

Sonuç : Bebeklerin 0-6 arasında kullanabileceğiniz biberon, orta boy delikli emziğe sahiptir ve camdır.

Kullanım Şekli : Süt ve benzer kıvamdaki sıvı gıdaları bebeğe verebileceğiniz cam biberon ve emziği her kullanımdan sonra iyice temizlenmeli ve kullanmadan önce 5 dakika kadar kaynatılmalıdır.

İçerik : 240 ml cam biberon ve silikon biberon emziği bulunur.

Biberon ağzı geniş yapıda olduğundan doldurulması, boşaltılması ve temizlenmesi kolaydır. Cam olan formu ile kaynatılarak temizlenebilir ve biberon emziği silikondur. Biberonda bulunan emzik First Choice emziktir ve bu emzikler geniş yapıları ile bebek emerken dudaklara emme desteği sağlamaya yardım ederler.

Hava çıkış sistemi de bebeğin biberondan beslenirken hava yutmasını önlemeye yardımcıdır. Hava yutma engellendiğinden bebeğin hava yutmasına bağlı gaz sancılarına maruz kalması engellenmiş olur. Biberonun emziği 1 numara ve orta deliklidir.Silikon olduğundan kaynatılabilir, şeffaf, kokusuzdur ve BPA içermemektedir.

Bebeklerinizi için siz ne kadar en iyisini istiyorsanız Nuk markası da size en iyisini sunabilmek için ürünler tasarlıyor. Bebeğinizin doğumundan itibaren kullanabileceğiniz anne ve bebek bakım ürünleri ile Nuk işinizi kolaylaştırmaya yardım edebilir.

Bebeğin beslenmesinde kullanabileceğiniz biberon çeşitleri ve biberon emzikleri, yalancı emzikler, hijyen ürünleri, göğüs pompaları ve pedleri, banyo aksesuarları, beslenme aksesuarları, diş ve saç fırçaları, diş kaşıyıcı çeşitleri, emzik zincirleri, alıştırma bardakları bulunmaktadır. İhtiyaç duyabileceğiniz pek çok ürün çeşidi dünyada da 100’ü aşkın ülkede satılmakta ve uzun yıllardır beğenilerek kullanılmaktadır.

Nuk ürünleri sağlığa zararlı olduğu bilinen BPA içermez.

NUK FIRST CHOICE Silikon Emzikli Cam Biberon (240 ml), Turuncu Kasa’da ucuz fiyata satılan bir üründür.

2602

Özel Referanslar

Yorumlar

Giriş yaparak ilk yorumu yazan siz olun

Ürün Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın

NUK FIRST CHOICE Silikon Emzikli Cam Biberon (240 ml)

0-6 ay arası bebeklerin kullanımına uygun olan, NUK First Choice Silikon Emzikli Cam Biberonu, 240 ml lik boyutu ile bu sayfadan ucuz fiyata satın alabilirsiniz.

Düşünceniz