ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

Fırsatlar

3 AL 2 ÖDE

3 AL 2 ÖDE

150 TL Üzeri Kargo Bedava

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Nuk Göğüs Kalkanı

ZZ16314

Markası : Nuk

0 Item Items

Emziren annelerde oluşan göğüs ucu tahrişlerinin daha kolay düzelmesine yardımcı olmak, akan sütü toplamak için yardımcı için Nuk Göğüs Kalkanını, ucuz fiyata satın almak için, sayfamızdan sipariş verebilirsiniz.

Daha fazla detay

41.28 TL

Kazanacağınız puan 412 tupara Toplam tutarı: 0.41 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
150TL ve üzeri alışverişlerde ARAS ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS ve PTT kargo ile 4,95 TL, YURTİÇİ kargo ile 6,95 TL dir.
Ürün Avantajları

Nuk Göğüs Kalkanı :

Nuk Göğüs Kalkanı

Marka Adı : Nuk

Ürün Adı : Nuk Göğüs Kalkanı

Ürün Miktarı : 1 paket ürün içinde 2 adet akan sütü toplayıcı göğüs kalkanı, 2 adet göğüs ucu koruyucu, 2 adet de yumuşak temas sağlamaya yardımcı yastık etkisi sağlayan ürün bulunur.

Ürün Özellikleri : Emzirme döneminde annelerin göğsünden sızan sütü tutmaya ve tahriş olmuş, hassaslaşmış göğüs uçlarını korumaya yardımcı olur, çamaşırınız cilde değmez. Hava geçirgen delikleri ile cildin nefes almasını sağlayarak göğüs uçlarının iyileşme sürecini hızlandırmaya destek olur. Anatomik yapıdadır. 6 Parça halindedir. 2 parça akan sütü toplayabilmek için yardımcı koruyucu kalkan, 2 adet göğüs ucunu korumaya yardımcı kalkan, 2 silikon yastık vakum etkisinin oluşmasını önlemeye yardım eder.

Sonuç : Emzirme döneminde hassaslaşan göğüs uçlarını korumaya yardımcı üründür.

Kullanım Şekli : 2 Parça ürün akan sütü toplayabilmek için yardımcı koruyucu kalkan, 2 adet göğüs ucunu korumaya yardımcı kalkan, 2 silikon yastık vakum etkisinin oluşmasını önlemeye yardım eder.

İçerik : 6 Parça üründür. 2 Parça koruyucu kalkan, 2 adet göğüs ucu kalkanı, 2 adet silikon yastık kalkanın daha yumuşak hissedilmesini sağlamaya yardım eder ve vakumu önler.

Bebekler çok masum, tatlı ve bakıma muhtaçtır. Bebek için en iyi bakım öncelikle anne sütü ile bebeğin beslenmesidir. Anne sütü bebeğin fiziksel, ruhsal ve zihinsel gelişimi için olumlu katkı sağlamaya yardım eder.

Bebeğinizi kucağınıza ilk aldığınız anda dünya durur, hamilelik de çektiğiniz sıkıntılar bile uçup gider. Ancak bebeğinizle başladığınız bu yeni ve güzel yolculuk da bazı sorunlar elbette olabilir. Nuk ürünleri bebeğinizin doğumundan itibaren ihtiyaç duyabileceğiniz bebek ve anne ürünleriile hep yanınızda size destek olmaya çalışır.

Ancak emzirme döneminde annelerin karşılaşabileceği bazı sorunlar vardır, özellikle de göğüs uçlarında yaşanan hassasiyet ve tahriş anneleri zorlayabilmektedir. Islak kalan göğüs uçları daha zor iyileşebilir, ıslakken çamaşıra yapışır ve her seferinde yeniden acı duyarsınız bu nedenle uygun bir ürünle korunması önemlidir.

Nuk göğüs kalkanları göğüs ucunun çamaşırınızla temas etmesini önlemeye yardımcıdır ve hava alan özelliği ile daha kolay ve hızlı şekilde düzelme sağlamaya destek olacaktır. Göğüs ucu kremi kullanıyorsanız bu şekilde cilde daha iyi etki sağlamasına da yardımcı olacaktır. Ürünün parçalarından biri, göğüsten akan sütün üzerinize bulaşmadan toplanabilmesini sağlamaya yardımcı olacaktır.

Nuk ürünleri 100’den fazla ülkede kullanılmaktadır, ürünleri dünya da pek çok ülkede kalitesi, farklılık ve kullanışlı olması, güvenli olması gibi özellikleri nedeniyle ödüller almıştır. Hiçbir Nuk ürünü BPA içermez ve uzun yıllar öncesine dayanan tecrübe ile üretilmektedir.

Sitemizde emziren anneler içinNuk 3748 Göğüs Rahatlatıcı Jel Tampon olarak rahatlatıcı bir ürün de bulunmaktadır.

Nuk Göğüs Kalkanı, Turuncu Kasa’da ucuz fiyata satılan bir üründür.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler