ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

Fırsatlar

150 TL Üzeri Kargo Bedava

Sonbahar

3 Al 2 Öde

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Kredi Kartı Hakkında

Nuk Happy Kids Kauçuk Emzik 2 Numara

2470

Markası : Nuk

0 Item Items

6-18 ay bebeklerin kullanımına uygun olan, Nuk Classic Happy Kids Kauçuk Emziği, bu sayfadan ucuz fiyata sipariş verebilirsiniz.

Daha fazla detay

8.9 TL

Kazanacağınız puan 89 tupara Toplam tutarı: 0.09 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
150TL ve üzeri alışverişlerde ARAS ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS ve PTT kargo ile 4,95 TL, YURTİÇİ kargo ile 6,95 TL dir.
Ürün Avantajları

Nuk Happy Kids Kauçuk Emzik 2 Numara :

Nuk Happy Kids Kauçuk Emzik 2 Numara :

Marka Adı : Nuk

Ürün Adı : Nuk Happy Kids Kauçuk Emzik 2 Numara

Ürün Miktarı : 1 adet emzik

Ürün Özellikleri : Bebeklerin 6-18 aylık döneminde kullanabilecekleri emzik doğal kauçuktan üretilmiştir. Emzik kalkanı deliklidir ve tutma halkası bulunur. Emzik BPA içermez. Ortodontik emziği bebeğin ağzı ile uyumludur, dil, damak ve diş gelişimi için olumlu katkı sağlamaya yardımcıdır. Yumuşak ve esnek emzik bölümü çene yapısının sağlıklı gelişimi için yardımcıdır.

Sonuç : Bebeklerin 6-18 aylık döneminde çene gelişimini desteklemeye yardımcı yalancı emziktir.

Kullanım Şekli : Bebek ihtiyaç duydukça emebilir. Her kullanımdan önce sağlamlığı kontrol edilmelidir ve kullanmadan önce temizliğine de dikkat edilmelidir. İlk kullanım öncesikaynatılmalıdır.

İçerik : Doğal kauçuktan üretilmiş emzik BPA içermez.

Bazı bebekler yalancı emzik emerken bazı bebekler emzik almazlar. Bebeğe zorla emzik vermek doğru değildir, ancak bebek emzik istediğini bazı hareketleri ile belli eder.

Bebeğiniz elini, parmağını ya da battaniyesini emmeye çalışıyorsa, anne memesini az alıyor ya da hiç almıyorsa, sık sık huysuzlanıyorsa emzik vermek doğru olabilir. Bu şekilde bebeğin rahatlaması ve kendini güvende hissetmesi sağlanabilir. Bebeklerin kendilerini ifade etme şekilleri de farklıdır. Emzik bazı bebeklere daha güvende oldukları hissini verebilir.

Emzik seçerken bebeğin ağız yapısı ile uyumlu olması, damak, diş ve dil gelişimini olumsuz etkilemeyecek yapıda olması, koruma kalkanının bebeğin burnunu tıkamadan ancak yutamayacağı kadar büyük olması dikkat edilmelidir.

Emzikler silikon ya da kauçuk olarak bulunmaktadır. Kauçuk emzikler diş darbelerine dayanıklıdır, yumuşaktır ve kolayca esner, genellikle de doğal olur. Ancak kauçuk ısıya karşı fazla dayanıklı değildir ve suyla, tükürükle temas sonrası zamanla deforme olabilir, bu nedenle sağlamlığı sık sık kontrol edilmelidir.

Silikon emzikler ise şeffaf, kokusuz ve tatsızdır. Isıya karşı daha dayanıklıdır ancak diş darbelerine karşı dayanıksızdır ve bebeğin dişleri varsa ısırarak kopartabilir, bu nedenle deforme olması halinde kesinlikle kullanılmamalı ve her kullanım öncesi çekiştirerek sağlamlıkları kontrol edilmelidir.

Bebeğinizin büyüklüğüne göre emzik seçimi yapılmalıdır. Nuk emzikler de bebeğin 0-6 ay olduğu dönemde 1 numara, 6-18 ay 2 numara ve 18-36 ay arasındaki dönemde ise 3 numara emzik kullanılabilir.

Nuk Happy Kids Kauçuk Emzik 2 Numara, Turuncu Kasa’da ucuz fiyata satılmakta olan emziktir.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler