NUK Standart Silikon Emzikli Cam Biberon (125 ml)
  • NUK Standart Silikon Emzikli Cam Biberon (125 ml)

NUK Standart Silikon Emzikli Cam Biberon (125 ml)

#HayatEveSığar
Siparişleriniz Hijyen Kurallarına Uygun, Kesintisiz Kapınıza Gelsin!

Markası : Nuk

2606

Barkod : 4008600247463

₺39,90
45%
İNDİRİM
₺21,95

NUK Standart Silikon Emzikli Cam Biberonu, 125 ml lik boyutu ile birlikte, bu sayfada bulabilir ve avantajlı fiyata sipariş verebilirsiniz.

Adet
Stok Durumu: Stoktaki son ürünler

 

Güvenli Ödeme

 

Kapınıza Kesintisiz Teslimat

 

İade ve Değişim Hakkı

NUK Standart Silikon Emzikli Cam Biberon (125 ml) :

NUK Standart Silikon Emzikli Cam Biberon (125 ml) :

Marka Adı : Nuk

Ürün Adı : NUK Standart Silikon Emzikli Cam Biberon (125 ml)

Ürün Miktarı : 1 Adet biberondur.

Ürün Özellikleri : Camdan tasarlanmış olan biberon 125 ml kapasitelidir ve silikon emziklidir. Silikon emziği bebeğin doğumundan itibaren kullanabileceğiniz 1 numara orta büyüklükte deliklidir. Ani ısı değişimlerine dayanıklı cam biberonun emziği korumaya yardımcı kapağı ve içindeki besinin dökülmesini önlemeye yardımcı koruyucu kapağı vardır. Malzemeleri BPA içermez. Emziği ortodontik özelliktedir ve bebeğin dil, diş, damak sağlığını olumsuz etkilemez. Emerken anne memesi emme hissi vermeye yardımcıdır.

Sonuç : 1 Numara ve orta boy delikli, silikon emzikli cam biberondur.

Kullanım Şekli : Bebeği beslemek için istenilen besin maddesi konularak bebeğe verilebilir, bebeğiniz büyüdükçe yeni bir emzik takarak da kullanabilirsiniz. Standart biberonlarla uyumlu emzikler tercih edilmelidir.

İçerik : Cam biberon ve silikon emzik bulunur, aparatları BPA içermez.

Biberonlar genellikle PP biberon ve cam biberon olarak bulunmaktadır. NUK Standart Silikon Emzikli Cam Biberon, bebeğin doğumundan itibaren kullanılabilir. 125 ml olan yapısı ile küçüktür ve özellikle küçük bebekler için idealdir. Emziği şeffaf silikondur ve orta büyüklükteki deliği bebeğe süt ve bu kıvamda olan besinleri yedirebilmenize yardımcıdır. Sıvıların dökülmesini engellemeye yardımcı kapağı ve emziğin kullanılmadığı zamanlarda temiz kalmasını sağlamaya yardımcı üst kapağı bulunmaktadır. Aynı özelliklere sahip 250 ml biberonolarak da seçeneği de bulunmaktadır.

Emziği ortodontik olarak tasarlanan biberon bebeği besleme sırasında diş ve dil gelişimi için zararlı değildir.

Biberon emzikleri silikon ya da kauçuk olabilir. Silikon emzikler şeffaftır, kokusu ve tadı yoktur. Kaynatmalara karşı dayanıklıdır. Ancak biberon emzikleri sık sık yenilenmelidir ve her kullanım öncesi sağlamlığı dikkatli bir şekilde kontrol edilmelidir.

Bebeklerin beslenmesi sağlıklı gelişimi açısından oldukça önemlidir. Bu beslenme şekli özellikle küçük bebeklerde genellikle biberonla yapılmaktadır.

Nuk markasında bulunan ürünler bağımsız bir firma tarafından özel bir güvenlik testinden geçirilmektedir. 100 kadar ülkede beğenilerek kullanılan Nuk markası geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

NUK Standart Silikon Emzikli Cam Biberon (125 ml), Turuncu Kasa’da ucuz fiyata satılmakta olan bir bebek ürünüdür.

2606

Özel Referanslar

Yorumlar

Giriş yaparak ilk yorumu yazan siz olun

Write your review

NUK Standart Silikon Emzikli Cam Biberon (125 ml)

NUK Standart Silikon Emzikli Cam Biberonu, 125 ml lik boyutu ile birlikte, bu sayfada bulabilir ve avantajlı fiyata sipariş verebilirsiniz.

Write your review

kategorideki diğer ürünler: 16