NUK Standart Silikon Emzikli Cam Biberon (250 ml)

Kapıda Ödeme İmkanı

NUK Standart Silikon Emzikli Cam Biberon (250 ml)

Markası : Nuk Ürünlerini Gör

2604 Barkod : 4008600247470

5/1
59.9 TL
454 Kişinin Favorisi
Stok Durumu: Stokta yok

NUK Standart Silikon Emzikli Cam Biberon (250 ml)

NUK Standart Silikon Emzikli Cam Biberon (250 ml)

Marka Adı : Nuk

Ürün Adı : NUK Standart Silikon Emzikli Cam Biberon (250 ml)

Ürün Miktarı : 1 Adet cam biberondur.

Ürün Özellikleri : 250 ml kapasiteye sahip, cam biberondur. Cam biberonun doğumdan itibaren kullanabileceğiniz orta büyüklükte deliğe sahip silikondan emziği bulunmaktadır. Sevimli ve canlı desenleri vardır. Cam biberon ani ısı değişimlerine dayanıklı özelliktedir, kaynatılabilir. Biberonun emziğini korumaya yardımcı kapağı ve dökülmeleri engellemeye yardımcı koruyucu kapak bulunmaktadır. Biberonda bulunan parçalar ve biberon BPA içermez. Parçaları da kaynatmaya uygundur, ancak kaynatırken bol su kullanılmalıdır. Emziği ortodontiktir ve bebeğin dil, diş, damak sağlığını olumsuz etkilemez. Emerken aldığı şekil ile anne memesi emme hissi sağlamaya yardımcı ve yumuşaktır.

Sonuç : Bebeğin doğumundan itibaren kullanabileceğiniz, orta boy deliğe sahip silikon emziği bulunan cam biberondur.

Kullanım Şekli : İlk kullanımdan önce parçaları ve biberon 5 dakika kadar kaynatılmalıdır. Biberon ileri dönemlerde daha büyük boy emziklerle de kullanılabilir. Nuk standart emziklerle uyumludur.

İçerik : Cam biberon ve silikon emzik bulunur, aparatları BPA içermez.

Cam, nesillerdir sağlıklı bir malzeme olarak bilinmektedir ve özellikle bebeklerinizin beslenmesinde kullanabileceğiniz ürünlerin de sağlıklı malzemelerden üretilmiş olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir.

Cam biberon içine 250 ml alabilecek kapasiteye sahiptir. Sıcak ve soğuk besinler konulabilir. Emziği silikondan üretilmiştir ve 0-6 ay arasındaki bebeklerin kullanımı için uygun emziği vardır. Silikondan üretilmiş olan emzik, orta boy deliklidir ve bebeğe süt kıvamındaki besinleri verebilmenizde yardımcıdır.

Biberonun içindeki besinin dökülmesini önlemeye yardımcı aparatı ve emziğin kullanılmadığında da temiz kalmasını sağlamaya yardımcı kapağı vardır. Parçaları BPA içermemektedir.

Nuk markası bebeğinizin doğumundan başlayarak büyürken ihtiyaç duyabileceğiniz pek çok ürün çeşidine sahiptir. Hem bebekler hem de annelerin işini kolaylaştırabilecek Nuk ürünleri dünyada da 100 ülkede kullanılmaktadır. Pek çok ödüller de alan ürünleri ile bebeğin büyümesi döneminde işinizi kolaylaştırmaya yardımcı olabilir.

Her şeyden daha fazla değer verdiğimiz minicik bebeklerimiz için kullanacağımız her ürün özenle seçilmelidir ve içimiz rahat bir şekilde kullanılabilmelidir. Nuk size sunduğu ürünlerle bunu başarmaktadır.

NUK Standart Silikon Emzikli Cam Biberon, sevimli ve cıvıl cıvıl desenleri, bebeğin dil, diş yapısının gelişimini desteklemeye yardımcı silikon emziği ile bebeklerin doğumdan 6 aya kadar dönemde kullanabileceği bir biberondur. Hava çıkışlı emziği ile bebeği beslenme sırasında yutabileceği havayı dışarı atar ve bebeğin hava yutmasını önlemeye çalışır şekilde tasarlanmıştır.

NUK Standart Silikon Emzikli Cam Biberon (250 ml), Turuncu Kasa sayfalarında indirimli fiyat fırsatı ile satılmakta olan bir bebek ürünüdür.

Yorumlar

Ürün Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın

NUK Standart Silikon Emzikli Cam Biberon (250 ml)

Cam tercih edenler için tasarlanmış olan, NUK Standart Silikon Emzikli Biberonu, bu sayfada bulabilir ve avantajlı fiyat seçeneği ile sipariş verebilirsiniz.

59.9TL
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim