Nutraxin A-Oxi Formula 60 Kapsül

#HayatEveSığar
Siparişleriniz Hijyen Kurallarına Uygun, Kesintisiz Kapınıza Gelsin!

3201

Markası : Nutraxin

Barkod : 8697432095500

0 Item Items

Vejeteryanların kullanımına uygun olan, Nutraxin A-Oxi Formula 60 Kapsül ürününü, bu sayfada bulabilir ve avantajlı fiyata sipariş verebilirsiniz.

Daha fazla detay

109.9 TL

- +

Kazanacağınız puan 1099 tupara Toplam tutarı: 1.10 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.

Bu ürüne bakanlar bu ürünlere de baktılar

Next Previous

Nutraxin A-Oxi Formula 60 Kapsül

Nutraxin A-Oxi Formula 60 Kapsül

2002'den itibaren Biota Laboratuvarları, bitki uzmanlığıyla bitkisel ürünler geliştirmiştir. Doğal yollarla güzellik ve sağlığa kavuşmak için, en yeni teknolojilerle, Ar-Ge çalışmalarını bitkiler üzerinde gerçekleştirmektedir. Biota, 2002’de "istenmeyen tüyler” için Bioder serisini,2006’da "saç dökülmeleri” için Bioxin serisini geliştirdi. Gıda takviyeleri için Nutraxin markasını geliştirdi. Nutraxin ürünlerinden elde edilen gelirlerin bir kısmını Biota Vakfı’na bağışlıyor.

Nutraxin A-Oxi Formula 60 Kapsül

Nutraxin A-Oxi Formula 60 kapsül.

Suni aroma, laktoz, tuz ve koruyucu içermez.

Vejetaryenlerin kullanımına uygundur.

Kuşburnu, C vitamini açısından zengindir. Ürün,yüksek oranda üzüm çekirdeği ekstresi içermektedir.

İçerik:

Beta Karoten, L-Sistein, Koenzim Q-10, Çinko (Glukonat),Selenyum (Sodyum selenat %1), E vitamini, Üzüm çekirdeği ekstresi, Kuşburnuekstresi, Yaban Mersini ekstresi, domates ekstresi, Sorbitol, BitkiselMagnezyumstearat, Silisyumdioksit, Hidroksipropilmetil selüloz

Kullanım Şekli:

Sabah 2 kapsül, akşam 1 kapsül kullanılabilir.

"Üzüm çekirdeğinin feneolik bileşik içeriğinin yüksekliği olması nedeni ile son yıllarda üzerinde fazla araştırma yapılan bir gıda takviyesidir. Türkiye'de yetişen farklı on iki üzüm çekirdeği ekstraktlarının antioksidan potansiyelleri belirlenmiştir. İki farklı serbest radikal süpürücü yöntemleri, ABTS ve DPPH deneyleri ile üzüm çekirdeği özleri, antioksidan aktivitelerini incelenmiştir.Üzüm çekirdeği özleri toplam fenolik madde içeriği Folin-Ciocalteu yöntemi ile belirlenmiştir. Toplam fenolik madde miktarı 4778,6 mg/100 g ile 13000 mg/100 g ( gallik asit eşdeğeri olarak)arasında değiştiği belirlendi. Bu araştırmada Papazkarasısiyah üzüm çeşidinde en yüksek fenolik potansiyel Belirlenmiştir.” (1)

"Üzüm çekirdeği bileşiminde ; polifenoller gallik asit,monomerik flavan-3-ol kateşin, epikateşin,gallokateşin, epigallokateşin, epikateşin ve 3-O-gallatvepProsiyanidin dimerler, trimerler ve daha yüksek polimerize prosiyanidinler da dahil olmak üzere, esasolarak flavonoidler bulunmaktadır...Üzüm çekirdeği polifenoller eldeedilen farmakolojik ve nutrasötik faydaları serbest radikal elemine etme kapasitesi bulunmaktadır ” (1)

Kaynaklar :

(1) //adlibilimler.ankara.edu.tr/files/2013/08/Grape-Seed-Article.pdf

Nutraxin A-Oxi Formula 60 Kapsül, uygun fiyata ucuzluk ve kalitenin adresi Turuncu Kasa'dan satın alabilirsiniz.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.