Turuncukasa Blog

Fırsatlar

99Tl ve üzeri Alışverişe kargo bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Nutraxin Artroflex Hyaluronic Acid 90 Tablet

3202

Markası : Nutraxin

0 Item Items

Nutraxin Artroflex Hyaluronic Acid 90 Tablet ürününü, sayfamızda inceleyebilir ve avantajlı fiyat seçeneği ile sipariş verebilirsiniz.

Daha fazla detay

229.9 TL

- +

Kazanacağınız puan 2299 tupara Toplam tutarı: 2.30 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları

Nutraxin Artroflex Hyaluronic Acid 90 Tablet

Nutraxin Artroflex

Karbonhidrat, yağ, protein, vitamin ve mineraller vücudumuzun temel yapı taşları arasındadır. Sistemlerin düzenli çalışması ve sağlığımız için gerekli olan moleküller vücudumuz tarafından üretilir.Üretilmeyen ve az üretilen durumlarda, vücudumuzun ihtiyacı olan mineraller uzmana danışılarak dışarıdan takviye edilebilir.

Glukozamin, vücutta doğal olarak, kıkırdak dokusunda bulunan maddedir.

Glukozamin HCL ve Kondroitin ile birlikte MSM (Metilsülfonil metan) içerir.

İçerik:

Glukozamin- HCl, Metilsülfonilmetan (MSM), KondroitinSülfat, Bromelain, Şeytan pençesi ekstresi, Bitkisel Mg-stearat, Si-dioksit,Hidroksipropilmetil selüloz

Kullanım Şekli:

Günde 3 kez, 2'şer kapsül kullanılır.

"Bromelain ananas (Ananas comosus) bulunan protein (proteolitik) sindiren bir enzim karışımıdır. Ananas hazımsızlık iltihaplanmayı azaltmak için Orta ve Güney Amerika'da yüzyıllardır kullanılmaktadır. Ananas kök ve meyve suyu elde edilir bromelain, ilk 1800'lerin ananas bitkisinden izole edilmiştir.” (1)

"Ananas, buğday, kereviz, papain, havuç, rezene, servi polenleri, veya çimen polenlerine alerjisi olan insanlar da bromelain alerjik olabilir”. (1)

"Bromelain ananas (Ananas comosus) bulunan protein (proteolitik) sindiren bir enzim karışımıdır. Ananas Orta ve Güney Amerika'da yüzyıllardır kullanılmaktadır. Ananasın kök ve meyve suyu kullanılabilir. Bromelain, ilk defa 1800'lerde ananas bitkisinden izole edilmiştir.” (1)

Biota Laboratuvarları 2002 yılından itibaren, bitki uzmanlığıyla bitkisel ürünler geliştirmiştir. Doğal yollarla güzellik ve sağlığa kavuşmak için, en yeni teknolojilerle, Ar-Ge çalışmalarını bitkiler üzerinde gerçekleştirmektedir. Biota, 2002’de "istenmeyen tüyler” için Bioder serisini, 2006’da "saç dökülmeleri” için Bioxin serisini geliştirdi. Gıda takviyeleri için Nutraxin markasını geliştirdi. Nutraxin ürünlerinden elde edilen gelirlerin bir kısmını Biota Vakfı’na bağışlıyor.

Kaynaklar :

(1)https://umm.edu/health/medical/altmed/supplement/bromelain

Nutraxin Artroflex Hyaluronic Acid 90 Tablet, kampanyalı fiyatıyla ucuzluk vekalitenin adresi Turuncu Kasa’da.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler