ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

Fırsatlar

50 TL Üzeri Kargo Bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Nutraxin Big Energy 100 Kapsül

3212

Markası : Nutraxin

0 Item Items

Bitkisel içerikli, Nutraxin PWR 100 Kapsül ürününü, bu sayfada bulabilir ve ucuz fiyata satın almak için, hemen sipariş verebilirsiniz.

Daha fazla detay

99.9 TL

- +

Kazanacağınız puan 999 tupara Toplam tutarı: 1.00 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa ARAS ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları

Nutraxin Big Energy 100 Kapsül

Nutraxin PWR 100 Kapsül

Biota, 2000’den beri bitkiselürünler geliştirmektedir. En yeni teknolojilerle, Ar-Ge çalışmalarını; doğalyollarla güzellik ve sağlığa kavuşmak için bitkiler üzerinde geliştirmektedir.2002’de "istenmeyen tüyler” için Bioder serisini, 2006’da "saç dökülmeleri”için Bioxin serisini geliştirdi. Nutraxin, gıda takviyeleri için geliştirilenmarkadır. Nutraxin ürünlerinden elde edilen gelirlerin bir kısmını BiotaVakfı’na bağışlanır.

Nutraxin PWR 100 Kapsül

Nutraxin Big Energy 100 Kapsül

Rhodiola,

Ginseng,

Guarana,

Zencefil,

Keçiboynuzu,

İçerik:

84mg Standardize Panax ginseng (Ginseng) Ekstr. (%5Ginsenositler)

66mg Ceratonia siliqua (Keçiboynuzu) Ekstr.

66mg Standardize Rhodiola rosea (Rodiola) Ekstr. (%3Rosavinler & %1 Salidrositler)

66mg Standardize Paullinia cupana (Guarana) Ekstr. (%80Kafein)

33mg Standardize Zingiber off. (Zencefil) Ekstr. (%5Gingeroller)

Bitkisel Mg-stearat, Si-dioksit, Hidroksipropilmetil selüloz

Kullanım Şekli:

Sabah 2 kapsül, akşam 1 kapsül olarak alınır.

"Ginseng binlerce yıldır Çin tıbbında kullanılmaktadır.Adı "ginseng" benzeri kimyasallardan oluşur, (Panax quinquefolius),Amerika ve Asya veya Kore ginsengi (Panax ginseng) ifade eder. Sibirya ginsengiya da Eleuthero (senticosus), diğer yandan, bir bitki tamamen farklı olan ve aynı aktif maddeleri yoktur.(1)

Bitki Açıklaması:

"Ginseng bitkisinin düz kök etrafında bir daire içinde büyüyen yaprakları vardır. Sarımsı-Yeşil şemsiye şeklinde çiçek merkezindeyetişen ve kırmızı çilek şeklindedir. Ginseng, insan vücudu gibi küçük görünenbir kazık köke sahiptir. Kök boynu kırışıklıkları ne kadar çoksa bitkinin yaşıo kadar eskidir. Ginseng yaklaşık 6 yılda büyür, öncesi ilaç olarakkullanılmaya hazır değildir. Asya-Çin ve Kore ginsengi aynı bitkilerdir, ancakfarklı alanlarda yetiştirilmektedir. Amerikan ginsengi, Kuzey Amerika'ya özgü aynıtürün bir akrabasıdır.(1)

"Asya ginsengi takviyeleri ginseng kökünden yapılan ve uzun,ince dalları, kök tüyleri bulunan bitkidir. Asyalı-Kore ve Amerikan ginsengiginsenosid ginseng'ın aktif maddeleridir, saponinleri vardır. Asya ginsengiaynı zamanda glikanları (panaxans) içeren polisakkarid fraksiyonu DPG-3-2,peptidler, maltol, B vitaminleri, flavonoidler ve uçucu yağ içerir.(1)

Nutraxin Big Energy 100 Kapsül, ucuz fiyata sitemizden satınalabilirsiniz.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
29 Ağu. 2014
(5/5
Başlık :
Hiçbir üründe o ürünün ne işe yaradığı,hangi hastalıklara iyi geldiği veya insan sağlığına faydalarının neler olduğu veya kimler için risk olduğu bilgisi yok.sanki herkes eczacı veya doktor.nature sl,uykusuzluk için.kaç kişi biliyor.
(Nutraxin Big Energy 100 Kapsül)

 Report abuse
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler