ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

Fırsatlar

50 TL Üzeri Kargo Bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Nutraxin Imu-s 60 Kapsül

3207

Markası : Nutraxin

0 Item Items

Mevsimsel geçişlerde ve kış aylarında kullanılabilen, Nutraxin Imu-S ürününü, bu sayfada bulabilir ve avantajlı fiyat seçeneği ile sipariş verebilirsiniz.

Daha fazla detay

59.9 TL

- +

Kazanacağınız puan 599 tupara Toplam tutarı: 0.60 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa ARAS ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları

Nutraxin Imu-s 60 Kapsül

Nutraxin Imu-S

Biota, 2000’den beri bitkisel ürünler geliştirmektedir. En yeni teknolojilerle, Ar-Ge çalışmalarını; doğal yollarla güzellik ve sağlığa kavuşmak için bitkiler üzerinde geliştirmektedir. 2002’de "istenmeyen tüyler” için Bioder serisini, 2006’da "saç dökülmeleri”için Bioxin serisini geliştirdi. Nutraxin, gıda takviyeleri için geliştirilen markadır. Nutraxin ürünlerinden elde edilen gelirlerin bir kısmını Biota Vakfı’na bağışlanır.

Mevsimsel geçişlerde, özellikle kış ve sonbahar aylarında, soğuk algınlığı daha fazla görülür.

Nutraxin Imu-S

Nutraxin Imu-S:

Mevsimsel geçişlerde ve kış aylarında kullanılabilir.

Vejetaryenlerin kullanımına uygundur.

Ekinezya, Çin geveni, sarımsak ve çörek otu

Ürünün içeriğinde bulunan "Ekinezya yaygın olarak pembekoni çiçeği olarak bilinene ve dilimize mor koni çiçeği veya pembe koni çiçeği olarak geçmiş çok yıllık otsu özellikte, Kuzeydoğu Amerika'nın doğal bir bitkisidir. Echinacea üretimi için artan market talepleri Echinacea'nın dünya üzerindeki kültürünün hızlı bir şekilde yayılmasına yol açmıştır." (1)

"Günümüzde özellikle 3 Echinacea türünün (E.angustifolia DC, E. pallida Nutt., E. purpurea L. Moench) preparatları bitkisel ilaç olarak değerlendirilmektedir .(Mazza ve Cottrell, 1999). Echinacea ‘nın kullanılan türlerine bağlı olarak kökleri, yaprakları veya tüm bitki kısmı kullanılmaktadır (Gruenwaldve ark., 2004). Kullanışı kabul edilen droglar E. purpurea’nın toprak üstü kısımları ve E. pallida’nın kökleridir (Mat, 2002)” (1)

İçerik:

167mg Standardize Echinacea purpurea (Ekinezya) Ekstr. (%4Echinacosidler)

167mg Standardize Astragalus membranaceus (Çin Geveni)Ekstr. (%0,5 Triterpen Glikozidler)

111mg Standardize Allium sativum (Sarımsak) Ekstr. (%2Alliin, %1 Allicin)

55mg Nigella sativa (Çörek otu) Ekstr.

Hidroksipropilmetil selüloz, Bitkisel Mg-stearat, Si-dioksit

Kullanım Şekli:

Mevsim geçişlerinde kullanılabilir.

Sabah 2 kapsül, akşam 1 kapsül alınır.

Nutraxin Imu-s 60 Kapsül, kampanyalı ucuz fiyatıyla sitemizden satın alabilirsiniz.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler