Turuncukasa Blog

Fırsatlar

79Tl ve üzeri Alışverişe kargo bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Nutraxin Naturel Sleep 60 Kapsül

Saat 15:00'a kadar sipariş verirseniz bugün kargoda

3209

Markası : Nutraxin

5 Item Items

Sarı kantaron, pasiflora ve kedi otu içeren, Nutraxin Nature SL 60 Kapsülü, bu sayfada bulabilir ve ucuz fiyata sahip olmak için, sipariş verebilirsiniz.

Daha fazla detay

79.90 TL

55.93 TL

30% indirim

- +

Kazanacağınız puan 559 tupara Toplam tutarı: 0.56 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
99TL ve üzeri alışverişlerde MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 4,95 TL dir.
Ürün Avantajları

Nutraxin Naturel Sleep 60 Kapsül

Nutraxin Nature SL 60 Kapsül

Nutraxin Naturel Sleep 60 Kapsül

Vejetaryenlerin kullanımına uygundur.

İçeriğinde sarı kantaron, pasiflora ve kedi otu içerir.

İçerik:

318mg Standardize Hypericum perforatum (Sarı Kantaron)Ekstr. (%0,3 Hypericin)

91mg Standardize Passiflora incarnata (Passiflora) Ekstr.(%4 Flavonoitler)

91mg Standardize Valeriana officinalis (Kedi Otu) Ekstr.(%0,8 Valerinic asit)

Bitkisel Mg-stearat, Si-dioksit, Hidroksipropilmetil selüloz

Kullanım Şekli:

Sabah ve akşam 1 kapsül veya yatmadan önce 2 kapsül olarakalınır.

"Hypericum cinsi Clusiaceae familyası ve Hypericoideae alt familyasınadahil olup dünyada yaklaşık 400 türü kapsamaktadır (Curtis & Levsten 1990).Avrupa, Asya, Avustralya ve Amerika’nın bir kısmında bulunan Hypericum cinsininAvrupa’da 10 (Witchl 1986), Türkiye’de ise 70 türüne rastlanmıştır (Baytop1999). Hypericum perforatum L.(sarı kantaron) ülkemizde Marmara, Karadeniz,Ege, Orta ve Doğu Anadolu, Akdeniz ve Güneydoğu Anadolu Bölgelerinde yayılış göstermektir(Davis 1967; Davis 1988; Güner et al 2000). Sarı kantaron, bin bir delik otu,kanotu, kılıç otu, koyun kıran, kuzu kıran, mayasıl otu gibiyöresel isimlerle bilinmektedir (Baytop 1999)” (1)

"Hypericum perforatum L. dünyada oldukça fazla tüketilmektedir.Almanya’da yıllık tüketilen drog miktarının 600 ton olduğu bildirilmiştir (Plescher& Fröbus 1995). Tüketilen bu ham maddenin büyük bir bölümü bitkinin kültürü yapılarak sağlanırken, belli bir kısmı da değişik ülkelerin florasından toplanmaktadır.Ancak hem üretimle elde edilen ve hem de floradan toplanan ham materyalin belli kalite kriterlerine sahip olması istenmektedir. Yapılan birçok çalışmada sarıkantaron bitkisinin drogunda %0.1-0.3 oranında dianthron (hiperisin pseudohypericinve hiperisine benzer maddeler), flavonoit , %3 hiperforin, %0.2-1 uçucu yağ ve tanenlimaddelerin bulunduğu belirtilmektedir (Wichtl 1986; Berger et al 1996; Bomme1997). Batı ülkelerinin birçoğunda önemli bir tıbbi bitki olarak tanımlanan bu bitkiye ihracat ve ithalat konusunda çok önem verilmektedir.” (1)

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler