Nutraxin Resveratrol 60 Kapsül

#HayatEveSığar
Siparişleriniz Hijyen Kurallarına Uygun, Kesintisiz Kapınıza Gelsin!

ZZ3213

Markası : Nutraxin

0 Item Items

Zengin ve bitkisel içeriğe sahip olan, Nutraxin Resveratrol 60 Kapsülü, en ucuz fiyata satın almak için, sayfamızdaki indirim fırsatlarını takip edebilirsiniz.

Daha fazla detay

49.9 TL

0% indirim

Kazanacağınız puan 498 tupara Toplam tutarı: 0.50 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
49TL ve üzeri alışverişlerde PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
99TL ve üzeri alışverişlerde MNG kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz MNG ve PTT kargo ile 6,90 TL dir.

Bu ürüne bakanlar bu ürünlere de baktılar

Next Previous

Nutraxin Resveratrol 60 Kapsül :

Nutraxin Resveratrol 60 Kapsül :

Nutraxin Resveratrol 60 Kapsül , zengin ve bitkisel içeriğe sahiptir.

İçeriğinde bulunan Resveratol, renkli meyvelerin çoğunda,üzüm kabuğunda ve fıstık çeşitlerinde bulunan bir maddedir.

Bitki uzmanlığı sayesinde geliştirilen ürünleri ile dünya markaları olma yolunda hızla ilerleme gösteren B’iota laboratuvarları,hedeflerine doğru ilerlemek için pek çok çalışmalar yapmaktadırlar.

Tuz, Nişasta içermez.

İçindekiler :

Her bitkisel kapsülde;

400mg Polygonum cuspidatum (Japon poligonumu) Ekstr. (%50Resveratrol)

Diğer Hammaddeler : Sorbitol, Bitkisel Magnezyumstearat,Silisyumdioksit

Tuz, nişasta, yapay renklendirici, suni aroma, buğday,gluten, laktoz ve koruyucu içermez. Vejeteryan kullanıma uygundur.

Kullanım Şekli :

Günde 2 kere 1’er kapsül kullanılması tavsiye edilen bir gıda takviyesidir.

"Ortak adı Japon knotweed bilinen Polygonum cuspidatum, uzunboylu, şişman bir yıllık otsu (Seiger, 2005) ve Polygonaceae (Seiger, 2005) birüyesidir. Çin'de bu Hu Zhanz olarak adlandırılır. Japon knotweed da bilimselisimleri Fallopia japonica ve Reynoutria japonica altında bilinmektedir.Yapraklar dönüşümlü olarak yenilenir ve sivri uçludur, ovaldir. Genişliği7.5-10 cm (Remaley, 2005) ile yaklaşık 15 cm uzunluğundadır. Üreme genellikle tohumüretimi (Weston ve diğ, 2005) yoluyla olur, minik beyaz çiçek kümeleri, yazsonunda üretilir. Knotweed Çin, Kuzey ve Güney Kore gibi Japonya’ya(Seiger,2005) özgüdür.Üretim noktasının dışında, Japon knotweed bir süs bitkisiRemaley, 2005) olarak bilinir. Bu yaygın Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada genelinde dağıtılan ve özellikle nehirler boyunca bulunur. Massachusetts,Connecticut, ve California (USDA, 2009) dahil olmak üzere, Doğu Avrupa, BüyükBritanya ve (1997 yılında Seiger) Amerika Birleşik Devletleri parçalarıarasında bir istilacı türler haline gelmiştir. " (1)

"Japon knotweed bir etilen (Vastano et al., 2000) ile bağlıpolifenolik bileşikler, stilbenler adı verilen organik kimyasal bir grubunparçası olan bileşikler içerir. Belirli bir bileşim olup, yan zincirleribağlıdır. Japon knotweed bulunan tek ortak Stilben 3,5,4 '-trihidroksistilbenolan resveratrol. Cis ve trans, ikinci en bol olmak üzere: Resveratrol ikiizomerleri vardır. Piceid, aynı zamanda bilinen Polydatin, Japon knotweedbulunan resveratrol bir glukosid şeklidir. Emodin knotweed özleri (Vastano etal., 2000) ve diğer bitki türleri olarak ortaya çıkan bir antrakinon türevidir.(1)

Kaynaklar :

(1) //klemow.wilkes.edu/Polygonum09.html

Nutraxin Resveratrol 60 Kapsül ,Turuncu Kasa'da satılan ucuz fiyatlı bir üründür. Uygun fiyatlı ürünler, indirimler sitemizde.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.