Turuncukasa Blog

Fırsatlar

50 TL Üzeri Kargo Bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Nutraxin Ulceron 150ML

ZZ3565

Markası : Nutraxin

0 Item Items

Yalancı iğde ve sarı kantoron yağlarının güçlü bileşimi ile elde adilmiş olan, Nutraxin Ulceron ürününü, bu sayfadan ucuz fiyata sipariş verebilirsiniz.

Daha fazla detay

54.9 TL

Kazanacağınız puan 549 tupara Toplam tutarı: 0.55 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa ARAS ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları

Nutraxin Ulceron 150ML :

Nutraxin Ulceron 150ML :

Bitki uzmanlığı sayesinde geliştirilen ürünleri ile dünyamarkaları olma yolunda hızla ilerleme gösteren B’iota laboratuvarları,hedeflerine doğru ilerlemek için pek çok çalışmalar yapmaktadırlar.

Nutraxin Ulceron,

İçeriğinde bulunan yalancı iğde, yağda çözünen vitaminlerbakımından zengin bir bitkidir, ayrıca flavonid ve lipit bakımından da oldukçazengin özellikler taşımaktadır.

İçerikte bulunan yağlı özüt, sarı kantoron bitkisininçiçeklerinin saf yağ içerisinde bekletilmesi sonucu elde edilmektedir .

Yalancı iğde ve sarı kantoron yağlarının güçlü bileşimiile elde edilmiştir.

Nutraxin Ulceron 150ML , yapay renklendirici, suni aroma,buğday, gluten, laktoz, tuz, nişasta ve koruyucu maddeler içermeyen tamamendoğal bir içeriğe sahiptir.

"Dünya ve Türkiye'nin birçok yöresinde doğal olarak yetişenYalancı İğde( Hippphae rhamnoides L.) son derece önemli bir odunsu taksondur.(1)

"Bu önem, türün havanın serbest azotun yoğun kök sistemi ile tutarak toprağı zenginleştirmesi, toprak taşınmasını gidermek ve ıslah etmesi, meyvelerinin protein, yağ, karbonhidrat,vitamin bakımından çok zengin olması, içerdiği bazı organik ve inorganikbileşikler dolayısıyla da eczacılık ve tıp alanlarında yaygın olarak kullanılması gibi çok amaçlı yararları olan bir tür olmasındankaynaklanmaktadır. Buna karşılık, ülkemizin birçok yerinde münferit ve kümelerşeklinde doğal olarak yetişen bu türden bugüne kadar yeterince yararlanılmadıbilinmektedir.” (1)

"Yalancı iğde, Türün çatallı dallarının dikenli olduğu 6m'ye kadar boylanabilen çalı veya ağaç formunda olduğu yapraklarının mızraksı5-7 cm uzunluğunda ve genç fidanlarda daha uzun olduğu belirtilmektedir.” (1)

İçerik :

Beslenme Öğeleri 100gr'da 1 Şişe

Yağ (%) 10,78 gr16,17 gr

Protein (%)0,120,18

Karbonhidrat (%) 88,52132,78

Enerji Değeri (kcal/100 gram) 409,3 613,95

Enerji Değeri (Kj/100gram) 17132570

Hippophae rhamnoides (Kır iğdesi) Meyve Yağı 90 ml

Hypericum perforatum flowersoil infused in Olea europaeafruit oil

(Zeytinyağı içinde Sarı Kantaron Yağı infüzyonu) 60 ml

Diğer Hammadeler: Soya yağı, beta karoten (renklendirici)(E160a ii), sığır jelatini, deiyonize su, bitkisel gliserol (E 422)

Kullanım Şekli :

Her gün sabahları aç karınla 1 kere 1 ölçekkullanılması önerilen bir gıda takviyesidir.

Kaynaklar :

(1)//fbedergi.sdu.edu.tr/files/2005_9_1/yucedag.pdf

Nutraxin Ulceron 150ML , Turuncu Kasa’da satılan uygunfiyatlı bir üründür. İnceleyin indirimleri yakalayın.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler