Turuncukasa Blog

Fırsatlar

50 TL Üzeri Kargo Bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Nutraxin WL 906 090 Kapsül

Kargolanma Süresi: 1 iş günü

3214

Markası : Nutraxin

3 Item Items

Nutraxin WL  906 090 Kapsül için yazılmış yorumları okuyabilir kapıda ödeme fırsatından yararlanabilirsiniz.

Daha fazla detay

82.90 TL

58.03 TL

30% indirim

- +

Kazanacağınız puan 580 tupara Toplam tutarı: 0.58 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa ARAS ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları

Nutraxin WL 906 090 Kapsül :

Nutraxin WL 90 60 90 Kapsül :

Sinefrin etken maddesi, turunç bitkisinin meyvesinden elde edilmektedir.

Nutraxin WL 906 090 Kapsül içerinde bulunan bir diğer önemli madde olan guarana bitkisi kafein içerir.

Fasulye, yeşil çay içerir.

Hidrositrik asit, Garsinya bitkisinde bulunan bir aktif maddedir.

Bitki uzmanlığı sayesinde geliştirilen ürünleri ile dünya markaları olma yolunda hızla ilerleme gösteren B’iota laboratuvarları,hedeflerine doğru ilerlemek için pek çok çalışmalar yapmaktadırlar.

Diğer Hammaddeler :

Sorbitol, Bitkisel Magnezyumstearat,Silisyumdioksit

Tuz, Nişasta, Gluten, Yapay renklendirici, suni aroma, buğday,laktoz ve koruyucu içermeyen formülü vejeteryanların kullanımı için uygundur.

"Çay Hindistan ve Çin'de başlayarak, yüzyıllar boyuncayetiştirilmiştir. Bugün çay, sudan sonra, dünyada en çok tüketilen 2. içecektir. Milyonlarca insan çay içer, veçalışmalar özellikle yeşil çay (Camellia sinesis) birçok sağlık yararlarıolduğunu göstermektedir.” (1)

"Yeşil, siyah ve oolong çay her Camellia sinensis bitkisininyapraklarından elde edilir. Başlangıçta Doğu Asya'da yetiştirilirdi, bu bitkibir çalı veya ağaç gibi sık ve çok yetişir. Bugün, Camellia sinensis Asya veOrta Doğu ve Afrika bölgelerinde yetişir.”(1)

"Siyah çay Amerika Birleşik Devletleri'nde popüler iken Asyaülkelerinde insanlar daha sık ve yeşil Oolong çay tüketmektedir. Yeşil çay,oolong çay yaprakları, kısmen fermente edilmiş ya da fermente edilmemişyapraklarından hazırlanır ve siyah çay tamamen fermente edilir. (1)

"Yüksek kafein içeriğine sahiptir. Yeşil çay 3 kat fazla kafeiniçerir. Siyah çay yaklaşık 2 kat kafeine sahipken Yeşil çay yüksek polifenoliçeriğine sahiptir.” (1)

Kullanım Şekli :

Günde 3 defa yemeklerden önce 1 kapsül alınması tavsiyeedilen bir gıda takviyesidir.

Nutraxin WL 906 090 Kapsül , Turuncu Kasa’da ucuz fiyatasatılan bir üründür.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler