Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

Nutrex

2002 yılında amerşka' da kurulan bir marka olan Nutrex, sporcu ürünleri ile bilinmektedir. Spora ve sporculara destek veren ürünleri ile kullanıcılar tarafından tercih edilmektedir.

Nutrex Ürünleri

Nutrex 2002 yılında Amerika’ da kurulan bir markadır. Geliştirdiği sporcuların beslenmesine yardımcı ürünlerle bilinmektedir.

Spor yapanların beslenmelerine dikkat etmeleri ve enerjilerini yüksek tutmaları gerekir. Herkesin spor programına ve ihtiyaçlarına uygun bir beslenme programı uygulaması gerekir.

Spor yaparak vücut geliştirmeye çalışanların ise beslenmelerine ve aldıkları enerjilere çok daha fazla dikkat etmeleri gerekir. Sağlıksız ve yetersiz bir beslenme tüm spor dallarındaki sporcuları olumsuz yönde etkileyen bir faktördür.

Günümüzde insanlar spor yapmak konusunda bilinçlenmiştir. Yapılan spordan, yüksek ölçüde bir verim almak için, doğru bir beslenme programı ile de desteklenmesi gerekir.

Bunun yanı sıra dışarıdan alınacak ürünlerle de spor ve beslenme programı desteklenebilir. Nutrex ürünleri, sporculara bu konuda yardımcı olmaya çalışır.

Nutrex Ürünleri ve Fiyatları

Nutrex Muscle Infusion Black Complex, toz formda bir protein ürünüdür. Spor öncesinde, sonrasında ve öğün aralarında kullanılabilir. Vitamin ve mineraller içeren bir formüle sahiptir. Bir ölçek ürün, soğuk su veya yağsız süt ile karıştırılarak kullanılır. Kolayca çözünen bir yapıya sahiptir. Bir ölçek ürün 38 gr’ a karşılık gelir.

Nutrex Vitrix 90 Liquid Capsul, sıvı formlu bir kapsüldür.

Nutrex New Defy Black, spor yaparken antreman boyunca kullanabileceğiniz bir amino asit desteğidir. Glutamin, BCCA, Taurin, Keratin içerir. Aminoasit çeşitlerinden biri de glutaminedir. Glutamine adele dokusunda bol miktarda bulunur.

Nutrex ürünlerini Turuncu Kasa’ da bulabilir ve indirimli fiyat fırsatlarından yararlanarak sipariş verebilirsiniz.