Turuncukasa Blog

Fırsatlar

79Tl ve üzeri Alışverişe kargo bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Nutrigen VEGY Şurup Narlı (Sebze Yemeyenler İçin)
BU ÜRÜNÜN OUTLETİ VAR
Outlet Fiyatı: 37.25 TL

Nutrigen VEGY Şurup Narlı (Sebze Yemeyenler İçin)

3199

Markası : Nutrigen

0 Item Items

Sebze yemeyenler için geliştirilmiş olan, Nutrigen Vegy Narlı Şurubu, bu sayfada bulabilir ve en ucuz fiyata satın almak için, hemen sipariş verebilirsiniz.

Daha fazla detay

74.50 TL

67.05 TL

10% indirim

- +

Kazanacağınız puan 670 tupara Toplam tutarı: 0.67 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
79TL ve üzeri alışverişlerde MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 4,95 TL dir.
Ürün Avantajları

Nutrigen VEGY Şurup Narlı (Sebze Yemeyenler İçin)

Nutrigen VEGY Şurup Narlı (Sebze Yemeyenler İçin)

Çocuklukta beslenme, ileri yaşlardaki sağlığını da etkiler. Sebze tüketimi, sağlıklı büyümesi açısından oldukça önemlidir. Sebze, meyve, balık yağı çocuğun ihtiyacı olan vitamin ve mineralleri karşılamaya yardım eden besinlerdendir.

Sebzeler içinde özellikle brokoli, enginar, lahana, kereviz,pırasa, havuç ve ıspanak vitamin ve mineral bakımından zengindir. E- C vitamini,beta-karoten, flavonoidler, flavonlar ve fenolik bileşenler bakımından sebzeler zengindir.

nutrigen vegy

Nutrigen VEGY Şurup Narlı (Sebze Yemeyenler İçin):

7 sebze ekstresi, 12 vitamin ve 3 mineral içerir.

Çocuklara her gün 1 kaşık NutrigenVegy şurup ile 7 farklı sebze ekstresini verebilirsiniz.

Lahana, brokoli, pırasa, kereviz, enginar, ıspanak ve havuçsebzeleri içerir.

Nar suyu içerir.

İçerik:

lahana- brokoli- kereviz- pırasa- enginar- ıspanak- havuçekstreleri, A- B1- B2- B3- B5- B6- B12- C- D- E- K vitaminleri, folik asit, çinko, iyot,selenyum

Kullanım Şekli:

Günde 1 defa 1 veya 2 tatlı kaşığı

"Nar suyunda, hemen hemen bütün aminoasitlerin bulunduğu;valin ile metiyoninin. ise çok yüksek konsantrasyonda olduğu belirtilmektedir(28, 29). Nar suyunun invert şeker, tiamin, C-vitamini, riboflavin, proteiniçerdiği de tesbit edilmiştir (21, 30-35). " (1)

"Ayrıca nar suyunda sitrik asit, malik asit, okzalik asitgibi organik asitler; meyvanın yenen kısmında ise % 14.31 karotenoid ve % 4.68-karoten bulunmaktadır (36-38). " (1)

"Ülkemizde Güney Doğu Anadolu Bölgesinden Doğu Karadenizekadar, çok soğuk yöreler dışında, her bölgede yetişebilen nar (Punica granatum,L.) Punicaceae familyasına dahil olup genellikle sıcak ve ku- rak iklimbölgelerinde yetişmektedir. Özellikle sıcak, kurak ve uzun bir yaz periyodu,ılık ve yağışlı bir kış nar yetiştiriciliği için uygundur. Silisli, çakıllı,killi topraklarda yetişebilen Punica granatum için optimal gelişme derin,geçirgen, alkali, silisli-killi topraklarda görülür. Ayrıca çok kurak ve çoknemli toprak koşullarında da yetişebilmektedir (1-4). Bu yetişme özelliklerinesahip olan P. granatum'un içerdiği etken maddeler yapılarına göre farklıgruplar altında toplanabilir.” (1)

Kaynaklar :

(1)//dergiler.ankara.edu.tr/dergiler/24/984/12037.pdf

Nutrigen VEGY Şurup Narlı (Sebze Yemeyenler İçin), indirimlifiyatıyla ucuzluk ve kalitenin adresi Turuncukasa’da.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
08 May. 2013
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler