Nuxe Aroma-Vaillance

ZZ4200

Markası : Nuxe

0 Item Items

Normal ve karma cilt yapısına sahip olanların, kırışıklık görünümünde hafifleme sağlamaya yardımcı olabilecek, Nuxe Aroma-Vaillance ürününü, bu sayfada indirimli fiyat seçeneği ile sipariş edebilirsiniz.

Daha fazla detay

139.00 TL

125.1 TL

10% indirim

Kazanacağınız puan 1250 tupara Toplam tutarı: 1.25 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.

Bu ürüne bakanlar bu ürünlere de baktılar

Next Previous

Nuxe Aroma-Vaillance 50 ml :

4200

Marka Adı : Nuxe Paris

Ürün Adı : Nuxe Aroma-Vaillance

Ürün Miktarı : 50 ml

Ürün Özellikleri : Normal ve karma ciltlerde oluşan yerleşmiş kırışıklık sorunu için tasarlanmış bir kremdir. Cildi nemlendirmeye ve rahatlatmaya yardım eden ürün derin kırışıklık görünümlerinde azalma sağlamaya yardım eder. Kırışıklıkların uzunluk ve derinliklerinde azalma sağlamaya ve cildin sıkılaşmasına yardım eder. %84 oranında doğal içeriklerle hazırlanmış olan ürün, paraben, mineral yağ ve fenoksietanol içermez. Emülsiyon formu ile cilt tarafından kolayca emilerek rahatlama sağlar. Cildin nemlenerek yatışmasına ve esneklik kazanmasına yardımcıdır.

Sonuç : Derinleşmiş kırışıklık sorunu yaşayan normal ve karma yapıdaki ciltlerde nemlendirme, sıkılaşma sağlamaya ve kırışıklık görünümlerinde azalma sağlamaya yardım eder.

Kullanım Şekli : Sabah ve akşam temiz ve kuru cilt üzerine, göz çevresine getirmeden masaj yaparak uygulayınız.

İçerik : Hibiscus tohumu, dereotu tohumu, calendula özü, A,C,E vitaminleri, musk gülü ve borage bitkisi yağı, meadowfoam yağı içerir.

Yaşlanma belirtileri en çok yüzde gözlenir. Yaş ilerledikçe metabolizmanın azalmasıyla, cilt yenilenmesi ve onarımları da yavaşlar. Ciltte sarkmalar meydana gelir, cildin esnekliği azalır, çizgilenme ve kırışıklıklar oluşur. Özellikle kuru ve çok kuru ciltlerde bu sorunlar daha çok gözlenir.

Bayanlar her zaman genç ve diri bir cilde sahip olmak ister. Nuxe Aroma-Vaillance, ile buna kavuşmak mümkün. Bitkisel içerikli ürün, cildinyenilenmesi, onarımı ve bakımında etkilidir. Kırışıklık ve çizgilerin azalmasında yardımcıdır. Yaşlılık belirtilerine karşı savaşır. Ayrıca cildi nemlendirir ve besler.

Nuxe Aroma-Vaillance, kırışıklıklar için nemlendirici emülsiyon.

*Normal ve karma ciltlerin kullanımına uygundur.

*Cildi sıkılaştırmaya, çizgilenme ve kırışıklıkların azalmasına yardım eder.

*Cildi besleyerek, nemlendirmeye yardımcı olur.

*Kullanımdan sonra gözle görülür sonuçlara ulaşabilirsiniz.

*Cildin esnekliğini artırmaya yardımcıdır.

*45-50 yaştan itibaren kullanıma uygundur.

Kullanım Şekli:

Sabah veya akşam, temiz cilde yüz ve boyun bölgesine uygulayın.

   

Nuxe Aroma-Vaillance, indirimli fiyatıyla sitemizde bulabilirsiniz.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
Benzer Ürün Tavsiyesi

Nuxe kırışıklar için nemlendirici emülsiyon , karma ciltlerin kullanımına uygundur. Erken yaşta meydana gelen çizgi kırışıklarla mücadele etmeye çalışır. Cildi canlandırır ve yatıştırır. Cildi nemlendirerek esnekliğini artırmaya çalışır.Cildinize gençlik ışıltısı katmaya yardımcıdır.