Nuxe Aroma Vaillance Express

ZZ4199

Markası : Nuxe

0 Item Items

Göz çevresi, alın ve dudaktaki, çizgilerin görünümünü hafifletmeye yardımcı olabilecek, Nuxe Aroma Vaillance Express ürününü, bu sayfada uygun fiyata bulabilir ve farklı ödeme seçenekleriyle sipariş verebilirsiniz.

Daha fazla detay

138.99 TL

125.1 TL

10% indirim

Kazanacağınız puan 1250 tupara Toplam tutarı: 1.25 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.

Bu ürüne bakanlar bu ürünlere de baktılar

Next Previous

Nuxe Aroma Vaillance Express

4199

Marka Adı : Nuxe Paris

Ürün Adı : Nuxe Aroma Vaillance Express

Ürün Miktarı : 15 ml.

Ürün Özellikleri : Tüm cilt tiplerinde kullanabileceğiniz, derinleşmiş kırışıklıklarda etkili bir üründür. Bilyeli formu ile özellikle dudak kenarları, göz çevresi ve alın gibi daha fazla kırışıklık görülen, mimik çizgilerinin oluştuğu yerlerde kullanılabilir. Doldurucu özelliği ile cilde bakım sağlar ve yumuşaklık kazandırır. Kırışıklıkların görünümlerinde azalma sağlamaya yardımcı olan sıvı yüzünüzdeki yorgunluk belirtileri olan torbalanmalar, morluklar, sarkmalar da da düzgünleştirici etki sağlamaya yardım eder. Bilyeli formu ile direkt olarak kırışıklıkların üzerlerine masaj etkisiyle uygulama yapılabilir.%84 oranında doğal içeriklerle formüle edilmiştir. Ürünün formülünde paraben, fenoksietanol, mineral yağlar, renklendirici maddeler bulunmaz.

Sonuç : Derinleşmiş kırışıklıklarda özel bakım. Özellikle göz ve dudak çevresi, alın bölgesinde kullanılabilir.

Kullanım Şekli : Sabah veveya akşam, temizlenmiş cilde alın bölgesi, göz çevresi, dudak kenarları gibi kırışıklıkların yoğun olduğu bölgelere direkt kırışıklıkların üzerine bilyesi yardımı ile uygulayın ve parmağınızla ürünü yayın.

Yaşlanma belirtileri en çok yüzde gözlenir. Yaş ilerledikçe metabolizmanın azalmasıyla, cilt yenilenmesi ve onarımları da yavaşlar. Ciltte sarkmalar meydana gelir, cildin esnekliği azalır, çizgilenme ve kırışıklıklar oluşur. Özellikle göz çevresi, alın ve dudaklarda bu belirtilere ilk rastlanır.

Bayanlar her zaman genç ve diri bir cilde sahip olmak ister. Nuxe Aroma Vaillance Express göz çevresi, alın ve dudaklardaki kırışıklıkve çizgilenmelerin görünümünü hafifletmeye yardımcıdır. Bitkisel içerikli ürün, cildin yenilenmesi, onarımıve bakımında yardımcıdır. Yaşlılık belirtilerine karşı savaşır.

Nuxe Aroma Vaillance Express, kırışıklıklar için dolgunlaştırıcı roll-on.

*Kırışıklıkların en çok görüldüğü; göz çevresi, alın ve dudaklarda kullanılabilir.

*40'lı yaşlardan itibaren kullanıma uygundur.

*Tüm cilt tipleri kullanabilir.

*Yorgunluk giderici etkiye sahiptir.

*Cildi sıkılaştırmaya; pürüzsüz, canlı ve dinç bir görünüm kazandırmaya yardım eder.

*Kalem roll-on, metal bilyelidir.

Kullanım Şekli:

Sabahları, temizlenmiş cilde alın bölgesi, göz çevresi,dudak kenarları gibi kırışıklıkların yoğun olduğu bölgelere uygulayın, parmaklayayın.

Nuxe Aroma Vaillance Express, indirimli fiyatıyla sitemizden alabilirsiniz.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.