Nuxe Body Huile Minceur 100ml

#HayatEveSığar
Siparişleriniz Hijyen Kurallarına Uygun, Kesintisiz Kapınıza Gelsin!

13030

Markası : Nuxe

Barkod : 3264680014932

0 Item Items

Ciltte sıkılaşmaya yardımcı olabilecek ve selilüt görünümünü azaltmaya yardımcı olabilecek, Nuxe Body Huile Minceur ürününü, uygun fiyatıyla bu sayfadan sipariş edebilirsiniz.

Daha fazla detay

160 TL

Kazanacağınız puan 1600 tupara Toplam tutarı: 1.60 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.

Bu ürüne bakanlar bu ürünlere de baktılar

Next Previous

Nuxe Body Huile Minceur :

 

13030

 

Marka Adı : Nuxe Paris

Ürün Adı : Nuxe Body Huile Minceur

Ürün Miktarı : 100 ml.

Ürün Özellikleri : En zorlu bölgelerde oluşan selülit görünümlerinde azalma sağlamaya, sıkılaşma etkisi vermeye yardımcı vücut yağıdır. %99 oranında doğal içeriklerle formüle edilmiş olan ürün paraben içermez. Yerleşmiş selülitlerin çukurlaşmış, portakal kabuğu görünümü almış bölümlerinde kullanarak daha düzgün bir görünüm elde etmenize yardımcı olur. Doğanın gücünü kullanarak size güzellik sunmaya yardımcı olan Nuxe ürünleri farklı cilt sorunlarınıza çözüm üretmek için çalışır. Ürün yağ formunda olduğundan sürülmesi ve masajla uygulanması da çok kolaydır. Cilde esneklik kazandırmaya da yardımcıdır.

Sonuç : Vücutta oluşan selülit görünümlerinde azalma ve sıkılaşma etkisi sağlamaya yardım eder.

Kullanım Şekli : Vücudunuzda selülit oluşan karın, kalça, basen gibi bölgelere geniş hareketlerle masaj yaparak uygulayınız. Düzenli olarak sabah ve akşam uygulamanız tavsiye edilir.

İçerik : Susam yağı, Fındık yağı, Macadamia Fındığı, Esansiyel Yağlar olan Sedir, Kakao özü, Greyfurt, Cedrol, Ölmezotu ve Su Yosunu özü içerir.

Pek çok kadının sorunu olan selülit oluşumlarını gidermeye yardımcı olmak için geliştirilmiş olan vücut yağıdır.

Ciltte sıkılaşmaya ve bu sıkılaşmayla da selülit görünümlerinde hafiflemeye yardımcı olur.

Zamanla bazen yaşa bağlı olarak, bazen hızlı kilo alıp verme ile düzensiz beslenme, alkol kullanımı ile ciltte yağ birikimleri, portakal kabuğu görünümleri oluşabilmekte ve bu kişi için oldukça rahatsız edici bir durum olabilmektedir.

Nuxe Body Huile Minceur, içeriğinde Susam, Fındık, Macadamia Fındığı, Esansiyel Yağlar olan Sedir, Greyfurt, Cedrol, Ölmezotu ve Su Yosunuözü bulunur, ciltte yağ stoklanması ve ödem sorunlarını azaltmaya yardım eder. Böylelikle ciltte,etkili bir sıkılaşma sağlanarak selülit görünümlerinde düzgünleşme ve vücutta incelme etkisi sağlamaya yardımcı olur.

Bütün cilt tiplerinin kullanımı için uygun olan ürünü, sorunlu olan karın, basen ve kalça bölgelerinde kullanabilir. Paraben içermeyen ürün, dokuda esneklik sağlayarak incelme ve sıkılaşmaya da yardımcı olur.

Kadınlar yüzyıllardır güzellik ve gençlik elde edebilme kadına çeşitli ürünler, çeşitli yollar denemişlerdir, bu yolda içerdiği özel vegüçlü etkilere sahip içerikleri ile kalça, basen, bel ve karın bölgenizin sıkılaşarak, yenilenmesine yardım ederken, cildinizi nemlendirir.

Vücudun bazı bölgeleri daha kolay deforme olur, özellikle sık ve çok kilo alıp verme gibi etkilerle ya da yaşa bağlı olarak deformasyonlar yaşarız. Kadınlar bu deformasyonlardan daha kolay etkilenirler,hem görüntü hem de psikolojik anlamda rahatsızlık duyarlar.

Karın ve kalça bölgesinde oluşan yağ birikmesi görüntüleri olan selülitler ve ödemden dolayı oluşan şişlikler, en önde gelen vücut sorunlarından biridir, bunun farkında olan Nuxe markası, Nuxe Body Huile Minceur’u geliştirdi.

 

Kullanım Şekli :

Karın ve kalça bölgelerinize masaj yaparak uygulayın.

Her gün sabah ve akşam kullanınız.

 

 

 

 

 

Nuxe Body Huile Minceur, sitemizde ucuz fiyata satılan kaliteli bir üründür. Turuncu Kasa farkı ve kalitesini siz de yaşayın, indirim ve kampanyalarımızı takip edin.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.