Nuxe Body Serum Minceur 150ml

#HayatEveSığar
Siparişleriniz Hijyen Kurallarına Uygun, Kesintisiz Kapınıza Gelsin!

Markası : Nuxe

13032

Barkod : 3264680004346

₺170,00

Vücutta oluşan portakal kabuğu görünümünde azalma sağlamaya yardım edebilecek, Nuxe Body Serum Minceur ürünününü, bu sayfada uygun fiyata bulabilir ve sipariş edebilirsiniz.

Adet
Stok Durumu: Stokta yok

 

Güvenli Ödeme

 

Kapınıza Kesintisiz Teslimat

 

İade ve Değişim Hakkı

Nuxe Body Serum Minceur :

Nuxe Body Serum Minceur :

Marka Adı : Nuxe Paris

Ürün Adı : Nuxe Body Serum Minceur

Ürün Miktarı : 150 ml.

Ürün Özellikleri : Vücutta oluşan portakala kabuğu görünümündeki selülitlerde azalma ve cilde sıkılaşma etkisi sağlamaya yardımcıdır. Ultra konsantre içeriğe ve bitkisel pigmentlere sahiptir. Cildin esnekliğini arttırmaya ve daha toparlanmış bir görünüm vermeye yardım eder. %94 oranında doğal içeriğe sahiptir ve paraben içermemektedir. Vücut yüzeyinde daha pürüzsüz bir görünüm hedefler.Karın, kollar, basen ve bel bölgesinde incelme,  sıkılaşma sağlamaya yardımcı serum özelliğinde kremdir. Cilt tarafından kolayca emilir ve rahatsızlık hissine neden olmaz.

Sonuç : Selülit görünümlerinde azalma ve vücuda sıkılaştırıcı etki sağlamaya yardım eder.

Kullanım Şekli : Selülit sorunu yaşadığınız bölgelere masaj yaparak sabah ve veya akşam uygulayınız.

İçerik : Kakao polfenolleri, doğal kafein, yacon özü, Brezilya mimozası, glaucine, su yosunu özü içerir.

Vücutta oluşan portakal kabuğu görüntüleri yani yağ toplanmaları olan selülitlere karşı savaşaçan ve inceltme etkisi bulunan sıkılaştırıcı vücut serumudur.

Nuxe serisinde bulunan diğer ürünler gibi gücünü bitkilerden alan Nuxe Body Serum Minceur, içeriğinde Kakao Polifenoleri, Glaucine ve Su Yosunu Özü gibi doğal maddelerbulunur, cilt dokusunda biriken yağları yakmaya yardım ederek ciltte oluşan portakal kabuğu görüntülerinde düzelme sağlamaya ve vücudu yeniden şekle sokmaya yardımcı olur.

Nuxe Body Serum Minceur,içeriğinde yer elması çiçeğinin özü bulunur. Ürün yağ birikimini azaltmaya özelliğine sahip olarak etki sağlamaya yardım eder.

Ürünü kalça, basen, bel, karın ve kollarda sıkılaşma sağlayarak cilt dokusunda incelme yardım eder. Üstelik tüm cilt tiplerinde rahatlıkla kullanabileceğiniz serum formunda yoğun bakım ürünü özellikle yaz gelmeden forma girmenize yardımcı olur.

Vücudunuzda sıkılaşma ve incelme ihtiyacı duyduğunuz tüm bölgelerinize kullanabilirsiniz.

Kadınlar yüzyıllardır güzellik ve gençlik elde edebilmek adına çeşitli ürünler, çeşitli yollar denemişlerdir. Bu ürün içerikleri ile kalça, basen, bel ve karın bölgenizin sıkılaşarak, yenilenmeye yardım ederken, cildinizi nemlendirir.

Karın, kollar, basen ve bel bölgesinde incelme, sıkılaşma sağlamaya yardımcı bir üründür. Paraben içermez.

Vücudun bazı bölgeleri daha kolay deforme olur, özelliklesık ve çok kilo alıp verme gibi etkilerle ya da yaşa bağlı olarak deformasyonlar yaşarız. Kadınlar bu deformasyonlardan daha kolay etkilenirler,hem görüntü hem de psikolojik anlamda rahatsızlık duyarlar.

Karın, kalça, kollar ve bel bölgesinde oluşan yağ birikmesi görüntüleri olan selülitleri ve sarkmalar en önde gelen vücut sorunlarından biridir, bunun farkında olan Nuxe markası, Nuxe Body Serum Minceur’u geliştirdi.

  

Kullanım Şekli :

Sabah ve akşam özellikle sorunlu bölgelerinize yoğunlaşarak ürünü dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulayınız.

Nuxe Body Serum Minceur , sitemizde ucuz fiyata satılmaktadır, uygun fiyatlı ürünler Turuncu Kasa’da sizleri bekliyor, incelemeden geçmeyin.

13032

Özel Referanslar

Yorumlar

Giriş yaparak ilk yorumu yazan siz olun

Write your review

Nuxe Body Serum Minceur 150ml

Vücutta oluşan portakal kabuğu görünümünde azalma sağlamaya yardım edebilecek, Nuxe Body Serum Minceur ürünününü, bu sayfada uygun fiyata bulabilir ve sipariş edebilirsiniz.

Write your review

kategorideki diğer ürünler: 16