Nuxe Creme Prodigieuse Yeux 15ml - Göz Çevresi Kremi

4205

Markası : Nuxe

Barkod : 3264680004469

0 Item Items

Göz çevresinin, ihtiyacı olan nemi sağlamaya yardımcı olabilecek, Nuxe Creme Prodigieuse Yeux 15ml Göz Çevresi Kremi ürününü, sayfamızda uygun fiyata bulabilir ve farklı ödeme fırdatlarıyla sipariş verebilirsiniz.

Daha fazla detay

125 TL

Kazanacağınız puan 1250 tupara Toplam tutarı: 1.25 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.

Bu ürüne bakanlar bu ürünlere de baktılar

Next Previous

Nuxe Creme Prodigieuse Yeux 15ml Göz Çevresi Kremi

4205

Marka Adı : Nuxe Paris

Ürün Adı : Nuxe Creme Prodigieuse Yeux - Göz Çevresi Kremi

Ürün Miktarı : 15 ml.

Ürün Özellikleri : Göz çevresinde görülen yorgunluk etkilerinde düzelme sağlamaya yardımcıdır. Göz çevresini nemlendirerek daha canlı ve taze bir görünüm elde edilmesine yardımcı olur. Cilde esneklik vererek ince çizgi ve kırışıklıklarda, torbalanma ve koyu renkli halkalanma görünümlerinde de azalma sağlamaya yardım eder. Pompalı şişesi ile kullanımı kolaydır ve tüm cilt tiplerinde kullanılabilir,oluşan torbalanma, halkalar, kırışıklık ve ince çizgilerde azalma sağlamaya, nemlendirmeye ve sıkılık vermeye yardım eder.

Sonuç : Göz çevrenizde oluşan yorgunluk ve yaşlanma belirtilerine karşı savaşmaya yardımcıdır.

Kullanım Şekli : Sabah ve veya akşam temizlediğiniz göz çevrenize masaj yaparak uygulayınız. Düzenli olarak kullanmaya özen gösteriniz.

İçerik : Bitki Yağları (Fındık, Hodan, Gül Yağı) %6,5, Yeşil Çay Özü %5, Papatya Özü %5, Peygamber Çiçeği Özü %5, Biberiye Özü, A ve E Vitaminleri.

Göz çevresi için antiaging özellikli, şişkinlik ve yorgunluk izlerini gidermeye yardımcı bir bakım kremidir.

Nemlendirici özelliği ile cildin en temel ihtiyacı olan nemi karşılamaya ve cilt dokusunu güçlendirmeye yardım eder.

Nuxe Creme Prodigieuse Yeux 15ml - Göz Çevresi Kremi, özel ve bitkisel içeriği ile, göz çevrenizde oluşan gerginlikleri yatıştırarak cildi rahatlatmaya, şişkinliklerde ve ince çizgilerde düzelmeye yardım eder.

Bu Nuxe serisinde yer alan ürün, her yaş grubu ve her cilt yapısına sahip olan kişilerce rahatlıkla kullanılabilir. Kontakt lens kullanıcıları da ürünü rahatlıkla uygulayabilirler.

NuxeContour Des Yeux Prodigieux’un içeriğinde doğal bitkisel kökenli HyaluronikAsit Küreleri, Mavi Ölmezçiçek, Mavi Ageratum Özü ve Kakao Özü bulunur, göz çevrenizi derinlemesine nemlendirmeye; yaşlılık belirtileri, yorgunluk belirtilerinin neden olduğu şişlikler ve torbalanmaların görünümlerinde azalmaya yardımcı olur.

Doğal kafein maddesi içeren ürün göz altlarındaki morlukları ve halkalanmaları görünümünü hafifletmeye ve göz çevresini aydınlatmaya, daha genç bir görünüm kazandırmaya yardım eder.

Yüzyıllardır, gençlik, güzellik ve etkili bakımın sırrını arayan insanlar bunu doğada keşfetti, doğanın ve bitkilerin inanılmaz gücü,kokusu ve büyüsü Nuxe ile artık saç ve cildinizde hayat buluyor.

Uykusuz bir gece geçirmişseniz, sabah kalktığınızda etkisini yüzünüzde fazlasıyla görürsünüz, ya da bazen yılların yorgunluğu da yüzünüze,özellikle de gözlerinize yansır ; cansız ve kuru bir cilt dokusu, hafif şişkinlikler, göz altında halkalanmalar gibi.

Kullanım Şekli :

Sabah ve/veya akşam çok nazik masaj hareketleriyle uygulayın.

Nuxe Creme Prodigieuse Yeux 15ml - Göz Çevresi Kremi,sitemizde ucuz fiyata satılmaktadır, Turuncu Kasa farkını siz de yaşayın.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
07 Kas. 2018
(/5
Başlık : Bu ürün muazzam
Yaş 35 e yaklaşmaya başladiysa Her gülüsunde hafif hafif göz kenarlarinda kaz ayakları kırışıkliklari kendisini gostermeye baslamissa bu urunu şiddetle tavsiye edebilirim.
(Nuxe Creme Prodigieuse Yeux 15ml - Göz Çevresi Kremi)

 Report abuse