Nuxe Merveillance Expert Yeux - Yerleşik Çizgiler İçin Göz Çevresi Bakım Kremi 15 ml

Kargolanma Süresi: 1 iş günü
#HayatEveSığar
Siparişleriniz Hijyen Kurallarına Uygun, Kesintisiz Kapınıza Gelsin!

30069

Markası : Nuxe

Barkod : 3264680006944

24 Item Items

Gece kullanımına uygun olan, Nuxe Merveillance Expert Yeux - Yerleşik Çizgiler İçin Göz Çevresi Bakım Kremini, bu sayfadan indirimli fiyatı ile sipariş edebilirsiniz.

Daha fazla detay

225.00 TL

164.25 TL

27% indirim

- +

Kazanacağınız puan 1642 tupara Toplam tutarı: 1.64 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.

Bu ürüne bakanlar bu ürünlere de baktılar

Next Previous

Nuxe Merveillance Expert Yeux - Yerleşik Çizgiler İçin Göz Çevresi Bakım Kremi 15 ml

Marka Adı: Nuxe Paris

Ürün Adı: Nuxe Merveillance Expert Yeux - Yerleşik Çizgiler İçin Göz Çevresi Bakım Kremi

Ürün Miktarı: 15 ml

Ürün Özellikleri: Göz çevresinde yerleşik çizgilere sahip olan kişiler için geliştirilmiştir. Göz çevresinde sıkılaşma sağlamaya ve toparlanmış bir cilt görünümü sunmaya çalışır. Göz çevresinde nemlenme sağlar. Göz çevresine gençlik ışıltısı katmaya çalışır. Çizgilerin görünümünde hafifleme sağlamaya çalışır. Göz çevresini sorunlarıyla mücadele eder ve göz çevresine dinlenmiş bir görünüm sunmaya çalışır.

Sonuç: Göz çevresine genç, sağlıklı bir görünüm sunmaya yardımcıdır.

Kullanım Şekli: Sabah ve/veya akşam hassas göz çevresine hafif dokunuşlarla uygulanır.

İçerik: Büyük oranda doğal içeriklerden oluşur. İstanbul mimozası, güngüzeli çiçeği, bitkisel kafein içerir.

Göz çevresi, cildin en hassas bölgelerinden biridir. Yaşlılık belirtilerinin ortaya çıktığı ilk yerlerden biri göz çevresidir.

Göz çevresi, nemsizlikten, yanlış uygulamalardan, kimyasal içerikli ürünler kullanmaktan vb. sebeplerden tahriş olabilir. Göz çevresinin her an nemli tutulması gerekir. Göz çevresi bakımlarının düzenli olarak gerçekleştirilmesi gerekir.

Nuxe Merveillance Expert Creme Nuit - Yerleşik Çizgiler İçin Gece Bakım Kremi

Nuxe Merveillance Expert Yeux - Yerleşik Çizgiler İçin Göz Çevresi Bakım Kremi, göz çevresindeki yerleşik çizgilere çözüm sunmak amacıyla gerçekleştirilmiştir.

Göz çevresindeki çizgilenmelerin ve yaşlılık belirtilerinin görünümünü düzeltmeye çalışır. Cildin esnekliğini artırmaya yardımcıdır. Göz çevresinde toparlanma sağlamaya çalışır.

Gözaltındaki torbalanmalar, halka görünümünde düzelme sağlamaya çalışır. Göze dinlenmiş, aydınlık bir görünüm sunmaya çalışır. Bitkisel içeriklerle formülize edilmiştir ve paraben içermez.

Nuxe Merveillance Expert Yeux, göz çevresine bakım yapmaya ve sağlıklı bir ışıltı sağlamaya yardımcı olur. Göz çevresinde nemlenme sağlamaya çalışır.

Göz çevresi çok hassas yapıdadır, her ürünü göz çevresinde kullanmak doğru değildir. nuxe, ürünleri ile size bu konuda yardımcı olmaya çalışır.

Nuxe markasına ait;

Nuxe Aroma Vaillance Express,

Nuxe Creme Fraiche De Beaute Enriche 50ml. Nuxellence Jeunesse 15 ml Hediyeli,

Nuxe Nirvanesque Contour Des Yeux gibi ürünler bulunmaktadır.

Nuxe Nirvanesque Contour Des Yeux, Turuncu Kasa’ da indirimli fiyata satılan bir üründür. Sitemizdeki kampanyaları takip edebilirsiniz.

  

  

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
Benzer Ürün Tavsiyesi

 Nuxe kuru yağ , yüz, vücut ve saçlarınızda kullanabileceğiniz kuru yağdır. Yoğun bir nem ve canlılık vermeye, beslemeye ve yumuşaklık sağlamaya yardım eder. Saçlarınızda da ipeksi bir yumuşaklık vermeye yardım eden yağ, bitkisel içeriği ve harika kokusuyla da tam bakım etkisi sağlar. Mineral yağlar, koruyucu maddeler ve silikon içermemektedir. Kuru cilde ve saçlara nem verir ve bakım yapar.