ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

Fırsatlar

150 TL Üzeri Kargo Bedava

3 Al 2 Öde

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Kredi Kartı Hakkında

Nuxe Nuxuriance Jour Cream P.M. 50 ml - Yaşlanma Karşıtı/Nuxe Contour Des Yeux Eye 15 ml Hediyeli

ZZ30472

Markası : Nuxe

0 Item Items

Nuxe Nuxuriance Jour Cream P.M. 50 ml - Yaşlanma Karşıtı/Nuxe Contour Des Yeux Eye Contour 15 ml Hediyeli, cildinize gençlik ışıltısı sağlamaya yardım eder.

Daha fazla detay

205.00 TL

184.5 TL

10% indirim

Kazanacağınız puan 1845 tupara Toplam tutarı: 1.85 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa ARAS ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları

Nuxe Nuxuriance Jour Cream P.M. 50 ml - Yaşlanma Karşıtı/Nuxe Contour Des Yeux Eye 15 ml Hediyeli

Nuxe Nuxuriance Jour Emulsion P.M. 50 ml - Yaşlanma Karşıtı/Nuxe Contour Des Yeux Eye 15 ml Hediyeli

Marka Adı: Nuxe Paris

Ürün Adı: Nuxe Nuxuriance Jour Cream P.M. 50 ml - Yaşlanma Karşıtı/Nuxe Contour Des Yeux Eye 15 ml Hediyeli

Ürün Miktarı: Nuxe Nuxuriance Jour Cream P.M. 50 ml; Nuxe Contour Des Yeux Eye 15 ml

Ürün Özellikleri: * Nuxe Nuxuriance Jour Cream P.M. 50 ml; normalden kuruya yönelik ciltler için geliştirilmiş gündüz bakım kremidir. Cildi nemlendirmeye, yumuşaklığını artırmaya ve doğal ışıltısına kavuşturmaya yardım eder. Büyük oranda doğal içeriklerle formüle edilmiştir. Paraben ve fenosietanol içermez. * Nuxe Contour Des Yeux Eye 15 ml; göz ve dudak çevresine bakım sunmaya yardımcı kremdir. Göz ve dudak çevresi için yaşlanma karşıtı bakım etkisi sunmaya yardım eder. İnce çizgilerle savaşmaya çalışır. Gözaltı morluk ve şişliklerinin görünümünün hafiflemesinde etkili olmaya çalışır.

Sonuç: Cilt bakımınıza yardımcı olabilecek ürünlerden oluşan bir settir.

Kullanım Şekli: Ürünlerin kullanım biçimlerine aşağıdaki geniş açıklamalarda yer verilmiştir.

 

Cildimiz güzelliğimizin, gençliğimizin en önemli göstergelerinden biridir. Cildin sağlıklı görünümünü koruması için, cilt bakımlarına düzenli olarak devam etmek gerekir.

 

*Nuxe Nuxuriance Jour Cream P.M. 50 ml;

Normalden kuruya dönük ciltlerde yaşlanma karşıtı bakım sunmaya yardımcı gündüz kremidir. Kadifemsi yapısı ile cilde yumuşaklık ve nemlenme sağlamaya yardım eder.

Tetrapeptid, Arakorya Tohumu, Bakau Bitki Hücreleri, Maça Kökü, Eriha Gülü, Çayır Kraliçesi ve Buğday Şekeri içerir. Büyük oranda doğal içeriklerle formüle edilmiştir. Paraben ve fenoksietanol içermez. Mineral yağ, renklendirici ve hayvansal madde içermez.

Cildin doğal ışıltısına kavuşmasında etki sağlamaya çalışır.

Kullanım Şekli: Sabahları yüz ve boyun bölgesine uygulanır.

İçerik: Tetrapeptit, Arakorya Tohumu, Bakau Bitki Hücreleri, Maca Kökü Moth Fasulyesi Tohumu, İbiscus Çiçek Asiti, Kırmızı Yosun Özü, Buğday şekeri, Eriha Gülü, Çayır Kraliçesi

 

* Nuxe Contour Des Yeux Eye 15 ml;

Göz ve dudak çevresi için yaşlanma karşıtı bakım sunmaya yardımcıdır. Tüm cilt tiplerinin kullanımı için idealdir. Cildi nemlendirmeye ve sıkılaştırmaya yardım eder. Gözaltı morluk ve şişliklerinin görünümünde azalma sağlamaya yardımcıdır.

Paraben içermeyen bir formüle sahiptir.

Kullanım Şekli: Sabah ve/veya akşam göz ve dudak çevresine uygulama yapılır.

 

Nuxe Nuxuriance Jour Cream P.M. 50 ml - Yaşlanma Karşıtı/Nuxe Contour Des Yeux Eye 15 ml Hediyeli, Turuncu Kasa’ da indirimli fiyata satılmaktadır.

 

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler