Turuncukasa Blog

Fırsatlar

99Tl ve üzeri Alışverişe kargo bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Nuxe Nuxuriance Jour Peaux Mixtes-Emulsion 50 ml

ZZ4224

Markası : Nuxe

0 Item Items

Cildinizdeki yaşlılık izlerini gidermeye yardımcı olmaya çalışan, Nuxe Nuxuriance Jour Peaux Mixtes gündüz kremini, bu sayfada bulabilir ve uygun fiyata sipariş verebilirsiniz.

Daha fazla detay

240.00 TL

216 TL

10% indirim

Kazanacağınız puan 2160 tupara Toplam tutarı: 2.16 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları

Nuxe Nuxuriance Jour Peaux Mixtes-Emulsion 50 ml:

4224

Marka Adı: Nuxe Paris

Ürün Adı: Nuxe Nuxuriance Jour Peaux Mixtes-Emulsion

Ürün Miktarı: 50 ml.

Ürün Özellikleri: Karma yapıdaki ciltlerde görülen yaşlanma belirtileri ile savaşmaya yardımcı gündüz bakım kremidir. Kırışıklık görünümlerinde dolgunlaştırıcı etki sağlamaya ve genişlemiş gözeneklerin sıkılaşmasına da yardım eder. Özellikle yaşın ilerlemesi ile birlikte cildinizde oluşan gözenekler, sarkmalar, kırışıklıklar da etkilidir. Cildi yağlandırmadan nemlendirerek esneklik sağlamaya, canlılık ve sağlıklı bir ışıltı, renk tonunda eşitlenme kazandırmaya destek olmak için çalışır. Karma cildin yağ fazlasını gidererek daha düzgün bir görünüm kazandırmaya, yağlı parlamaları gidermeye yardımcı olur. Paraben ve fenoksietanol içermeyen ürünün büyük bir kısmı doğal içeriklerle formüle edilmiştir.

Sonuç: Karma yapıdaki olgun ciltlerdekiyaşlanma etkilerine karşı savaşmaya yardım.

Kullanım Şekli: Her gün düzenli olarak sabahları yüz ve boyun bölgesine nazikçe masaj yaparak uygulayınız. Kullanmadan önceNuxe Nuxuriance Serum uygulamanız tavsiye edilir.

İçerik: Dermicantm Tetrapeptit (1%), Ana aktif içerikler (5,05%): Arakorya Tohumu, Bakau Bitki katmanları, Maca Kökü,Enantia Chlorantha, Sakızkabağı yağı, İbiscus Çiçek Asiti.

Olgun ciltlerde görülen kırışıklık ve ince çizgileri gidermeye, cilde esneklik ve sağlıklı bir görünüm kazandırmaya yardımcı ürün karma ciltler için geliştirilmiş olan bir bakım kremidir.

Hafif yapısı ile cildinizde kolayca emilerek rahatlama sağlar ve cildi nemlendirerek yağsız formu ile dokuları güçlendirmeye de yardımcı olur.

Paraben ve phenoxyethanol içermez. Ciltteki ton eşitsizlikleri ve gözenek görünümünde de düzelme sağlamaya yardımcı olur.

Nuxe Nuxuriance Jour Peaux Mixtes-Emulsion 50 ml cildin dolgunlaşarak daha gergin ve genç görünmesine yardımcı olur.

Düzenli kullanılan ürün sayesinde ciltte oluşan kırışıklık görünümlerinde zamanla düzelme ve aydınlanma sağlamaya , cilde daha enerjik ve düzgün görünüm kazandırmaya yardımcı olur.

İç ve dış etkenlerle birlikte yaş ilerledikçe katman yapısının yenilenmesi yavaşlamaktadır ve yaşlanma hızını etkiler. Çevresel etkiler, cildin aşırı kuru ve hassas olması sebebiyle daha da kırışmaya başlayan cilt dokusu bunu engelleyebilecek bir desteğe, korunmaya ihtiyaç duymaktadır.

Kullanım Şekli:

Yağsız yapısı ve hoş dokusu ile karma ciltlerin rahatlıkla kullanabileceği Nuxuriance® GündüzEmülsiyonu, gündüzleri Nuxuriance® Serum’un ardından tüm yüz ve boyun bölgesine uygulanır.

Nuxe Nuxuriance Jour Peaux Mixtes-Emulsion 50 ml,Turuncu Kasa'da ucuz fiyata satılmaktadır, inceleyin indirimleri kaçırmayın.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler