Turuncukasa Blog

Fırsatlar

79Tl ve üzeri Alışverişe kargo bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Nuxe Nuxuriance Serum

ZZ4227

Markası : Nuxe

0 Item Items

Tüm cilt tiplerinin kullanımına uygun olan Nuxe Nuxuriance Serum, yaşlanma belirtileriyle mücadele etmeye yardımcı olur.

Daha fazla detay

225.00 TL

202.5 TL

10% indirim

Kazanacağınız puan 2025 tupara Toplam tutarı: 2.03 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları

Nuxe Nuxuriance Serum :

4227

Marka Adı: Nuxe Paris

Ürün Adı: Nuxe Nuxuriance Serum

Ürün Miktarı: 30 ml.

Ürün Özellikleri: Tüm cilt tiplerinin kullanımına uygun, yaşlanma belirtilerine, kırışıklıklara karşı cildi dolgunlaştırmaya yardımcı serumdur. Cildin daha canlı görünmesini destekler. Sağlıklı bir ışıltı oluşmasına yardımcı olur. Yaşlanma belirtilerinden biri olan lekelerin görünümlerinde azalma sağlamaya, cildin daha eşitlenmiş ve aydınlanmış görünüm kazanmasına yardımcı olur. Gözeneklerde tıkanmaya neden olmaz.

Sonuç: Ciltteki yaşlanma belirtilerinde azalma sağlamaya, daha aydınlık ve düzgün cilt dokusu oluşmasını destekler.

Kullanım Şekli: Sabah ve akşam temiz, kuru yüz ve göz çevresine nazikçe masaj yaparak uygulayabilirsiniz. Düzenli olarak kullanmanız önerilmektedir. Kullandıktan sonra üzerine uygun bir bakım kremi ile desteklemeniz ile daha iyi sonuçlar sağlayabilirsiniz.

İçerik : Dermicantm Tetrapeptit (1%), Ana aktif içerikler (8,05%): Arakorya Tohumu, Bakau, Maca Kökü Moth Fasulyesi Tohumu, Kırmızı Yosun Özü

Pek çok etkenlerle güçsüz düşmüş olan ciltlerde dokuyu güçlendirmeye yardımcı olan bitkisel içerikli bir serum desteğidir.

Özellikle bazı sebepler yüzünden bazen cilt zayıf düşer çabuk yıpranır ve dış etkenlere daha fazla açık hale gelir. Nuxe Nuxuriance Serum , içeriğinde arakorya tohumu, ve pek çokürüne gücünü veren maca bitkisinin kökü bulunur, cildi yeniden güçlendirmeye ve sağlıklı görünümüne kavuşmasına yardım eder.

Zararlı güneş ışınlarına maruz kalmak, dengesiz beslenmek, yanlış ve zararlı kozmetikleri kullanmak, içki, alkol tüketimi, stresve bunun gibi pek çok iç ve dış etkenler cilt yaşlanmasını ,cilt dokusunun zarar görmesini ve katman yenilenmelerinin yavaşlamasını sağlar.

Moth fasulyesi tohumu, kırmızı yosun özü cildin dolgun görünmesine ve güneş ışınlarının neden olduğu lekelerin giderilmesinde yardımcı olur.

Nuxe Nuxuriance Serum, cildin dolgunlaşarak daha gergin ve genç görünmesine yardımcı olur.

Yaşınız ilerledikçe katman yenilenmesi yavaşlamaktadır ve  yaşlanma hızında etki gösterebilir. Bununla birlikte çevresel etkiler, cildin aşırı kuru yapıda olması sebebiyle de daha fazla kırışmaya başlayan cilt dokusu bunu engellemeye, yavaşlatmaya yardımcı bir desteğe, korunmaya ihtiyaç duymaktadır.

Kullanım Şekli :

Ürünü sorunlu bölgelere yoğunlaşarak masajla nazik bir şekilde uygulayınız.

Tüm cilt tiplerinin kullanımına uygundur.

Nuxe Nuxuriance Serum, sitemizde ucuza satılmaktadır,Turuncu Kasa farkını ve ürün çeşitliliğini inceleyin kendiniz görün.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
06 Haz. 2017
(5/5
Başlık : Mrhb
Bu urun bitmis tekrar satisa girecekmi acaba tsklerr
(Nuxe Nuxuriance Serum)

 Report abuse

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler