Nuxe Nuxuriance Ultra Anti Aging Vücut Kremi 200ml

Kargolanma Süresi: 1 iş günü

42700

Markası : Nuxe

Barkod : 3264680013348

8 Item Items

Nuxe Nuxuriance Ultra Anti Aging Vücut Kremi 200ml; yaşlanma karşıtı vücut kremi sıkılaştırmaya, yoğunlaştırmaya ve esnekliği arttırmaya destek olur.

Daha fazla detay

300.00 TL

207 TL

31% indirim

- +

Kazanacağınız puan 2070 tupara Toplam tutarı: 2.07 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.

Bu ürüne bakanlar bu ürünlere de baktılar

Next Previous

Marka Adı: Nuxe

Ürün Adı: Nuxe Nuxuriance Ultra Anti Aging Vücut Kremi

Ürün Miktarı: 200 ml

Ürün Özellikleri: 

-Nuxe Nuxuriance Ultra Anti Aging Vücut Kremi, yaşlanma karşıtı etkileriyle vücudu sıkılaştırmaya, yoğunlaştırmaya ve esnekliğini artırmaya destek olan özel bir bakım kremidir.

-Safran ve Begonvilden elde edilen Bi-floral® içeren bu global yaşlanma karşıtı vücut kremi, ciltte yaşlanmanın 5 ana belirtisi üzerinde tam etki göstermeye çalışır.

-Hacimli dokusu ciltle temas ettiğinde eriyerek uygulamadan hemen sonra giyinebilmenize olanak tanır. Cildiniz günden güne yenilenmesine ve ışıltısının artmasına destek olur.

-Cildin beslenmesine ve yenilenmesine yardım ederek, cildin canlı bir görünüme kavuşmasına katkı sağlar.

-Nuxe Nuxuriance Ultra Anti Aging Vücut Kremi, cildin pürüzsüzlüğünü ve esnekliği artırmaya yardım eder ve genç bir cilt görünümü için destek olur.

-Cildi sıkılaştırmaya ve nemlendirmeye katkıda bulunur ve cildin doğal ışıltısına ulaşmasına yardım eder.

-Nuxe Nuxuriance Ultra Anti Aging Vücut Kremi’nin içeriğindeki Safran ve Begonvil, cildin sıkılaşmasına yardım ederek pürüzsüz bir görünüme kavuşmasına katkıda bulunur. Cildin beslenmesine yardım eder ve cildin doğal bir parlaklık kazanmasına destek olur.

-Çavdar Özütü, zengin mineral içeriğiyle cildin beslenmesine ve canlanmasına yardım eder.

-Shea Yağı, cildin yumuşaklık ve esneklik kazanmasına yardım eder. Ciltte koruyucu bir tabaka oluşturulmasına ve cildin nem dengesinin sağlanmasına destek olur. Zengin bir içeriği vardır ve cildin sıkılaşmasına katkıda bulunur. Cildin yenilenmesine yardım eder.

-Nuxe Nuxuriance Ultra Anti Aging Vücut Kremi, yaşlanma karşıtı etkileriyle cildin yenilenmesine ve canlanmasına yardım eden özel bir bakım kremidir.

 

Kullanım Sıklığı: Ürün günlük kullanıma uygundur. İstediğiniz sonucu elde edebilmeniz için düzenli olarak kullanılması tavsiye edilir.

Kullanım Şekli: Anti Aging Vücut Kremini sabah ve / veya akşam uygulayınız.

Güzellik İpuçları:

-Kremi avuç içinizde ısıtınız.

-Bilekten yukarı, bacak içlerine doğru dairesel hareketlerle kremi uygulayınız. Aynı hareketlerle kollarınıza da kremi uygulayınız.

-Kremi 8 hareketiyle yediriniz. Cildi, baskı uygulayarak yukarı çekiniz. Baskı uygulamadan yavaşça geri bırakınız. Saat yönünde dairesel hareketlerle karın bölgesine masaj yapınız.

 

Nuxe markasının ürün çeşitlerine uygun fiyat koşulları ile Turuncu Kasa’dan kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.