Nuxe Very Rose Temizleme Köpüğü 150 ml

Nuxe Very Rose Temizleme Köpüğü 150 ml
Kapıda Ödeme İmkanı
  • Nuxe Very Rose Temizleme Köpüğü 150 ml

Markası : Nuxe Ürünlerini Gör

18268

3264680022111

5/1
SATIŞ FİYATI 263.5 TL
Boyut
2258
Kişinin Favorisi
Stok Durumu: Stokta

Nuxe Eau De Mousse Micellaire Yüz Tem. Köpüğü

Marka Adı: Nuxe Paris

Ürün Adı:Nuxe Eau De Mousse Micellaire Yüz Temizleme Köpüğü

Ürün Miktarı: 150 ml - 150 ml + 150 ml (KOFRE)

Ürün Özellikleri: Tüm ciltlerin kullanımına uygundur. Cildi temizlemeye ve arındırmaya ve temizlemeye çalışır. Köpük formu ile cildi kurutmadan temizler.

Sonuç: Cildi temizlemeye ve yumuşatmaya yardımcıdır.

Kullanım Şekli:Islattığınız yüzünüze köpürterek uygulayınız.Ardından bol su ile durulayınız.

İçerik: Sabun içermez.

Sağlıklı, düzgün ve ışıltılı bir cilde sahip olmanın ilk basamağı cildi etkili ve uygun bir ürünle temizlemek, arındırmak ve cildin oksijen almasına, canlanmasına yardım etmektir.

Nuxe Eau De Mousse Micellaire Yüz Temizleme Köpüğü, makyajı, kiri, sebum fazlasını cildinizden nazik bir şekilde temizlemeye ve cildinizi yumuşatmaya yardım eder.

Sabun içermeyen ve yumuşak bir formüle sahip yüz temizleme köpüğü gücünü güllerden almıştır.

Siyah KırmızıBeyaz Güllerin tüm etkilerini, kokusunu ve gücünü yüzünüzde hissedebilirsiniz.

Nuxe Eau De Mousse Micellaire Yüz Temizleme Köpüğü, özellikle normal ve karma ciltlerde kullanım düşünülerek geliştirilmiş olan köpük formunda bir yüz temizleyicidir, ancak özel içeriği sayesinde tüm cilt tipleri de rahatlıkla kullanabilir.

İçeriğinde bulunan güllerin gücüne ilave olarak, pamuk bitkisi ve gül yağı ile limon asidinin güçlü bileşimi eklenmiştir. Cildi etkili birşekilde temizlemeye yardım eder. Çiçek özleri ve misel formülü ilavesi ve sabun içermemesi sayesinde de cildi yumuşacık yapmaya yardımcıdır.

Yatıştırıcı, özelliğinin yanı sıra vitaminler açısından da zengin olan gül bitkisi eski Yunan, eski Hindistan ve eski Romatarihinde de kadınlar tarafından güzelleşmek ve bakım için kullanılmıştır.

Nuxe Eau De Mousse Micellaire Yüz Temizleme Köpüğü,Turuncu Kasa' da ucuz fiyata satılmaktadır, uygun fiyatları ve kaliteyi rahatlıkla elde edebilirsiniz, sitemizi inceleyin, indirimleri kaçırmayın.

Yorumlar

Ürün Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın

Nuxe Very Rose Temizleme Köpüğü 150 ml

Normal ve karma ciltlerin kullanımı düşünülerek tasarlanmış olan, Nuxe Eau De Mousse Micellaire Yüz Temizleme Köpüğünü uygun fiyatıyla bu sayfadan, sipariş verebilirsiniz.

263.5TL
Fırsat Ürünlerini Kapat Fırsat Ürünleri.
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim