Turuncukasa Blog

Fırsatlar

99Tl ve üzeri Alışverişe kargo bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Odor Eaters Koku Karşıtı Ayak ve Ayakkabı Pudrası 170 gr

6109

Markası : Odor Eaters

0 Item Items

Ayağın kuru kalmasını sağlamaya çalışan, Odor Eaters Koku Karşıtı Ayak ve Ayakkabı Pudrasını, ucuz fiyata satın almak için, bu sayfadan sipariş verebilirsiniz.

Daha fazla detay

29.50 TL

26.55 TL

10% indirim

Kazanacağınız puan 265 tupara Toplam tutarı: 0.27 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
99TL ve üzeri alışverişlerde MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 4,95 TL dir.
Ürün Avantajları

Odor Eaters Koku Karşıtı Ayak ve Ayakkabı Pudrası 170 gr

Odor Eaters Koku Önleyici Ayak ve Ayakkabı Pudrası 170 gr

Ayak kokusu günlük hayatta sosyal hayatı olumsuz etkileyen bir durumdur. Ayak kokusunun sebebi terdir. Ayak bölgesinde çok fazla ter bezi bulunur, vücutta diğer bölgelere göre daha fazla terler. Terle birlikte kötü ayak kokusu da oluşabilir. Ayak kokusunu azaltmak için ayak terlemesini azaltmak gerekir. Kıllı ayaklarda koku daha fazla görülebilir.

Kötü kokunun ve terin asıl nedeni kötü ayakkabıdır. Ayakkabı seçiminde ayakların nefes almasını ve nemin dışarı çıkmasını sağlayan deri ayakkabılar tercih edilmelidir. Plastik ve suni deri ayakkabılar kötü kokuyasebep olur. Her gün farklı ayakkabı giyerek, ayakkabıların havalanmasını sağlayın. Ayakkabı giymeden önce sprey veya pudra kullanılabilir. Bu sorun için Odor Eaters tarafından geliştirilen Koku Karşıtı Ayak-Ayakkabı Pudrası ve Koku Karşıtı Ayak-Ayakkabı Spreyi kullanılabilir.

Odor Eaters Koku Önleyici Ayak ve Ayakkabı Pudrası 170 gr

Odor Eaters Koku Karşıtı Ayak ve ayakkabı pudrası, ayaktaki teri emerek ayakların kuru kalmasına ve kötü kokuların azalmasına yardım eder.

Koku karşıtı ayak ve ayakkabı pudrası içerisinde bulunan 3 koku giderici bileşim sayesinde kötü koku oluşumunu azalmasına yardımcıdır. Talk içermez.

Mısır nişastası ve süper-emici malzeme içerir.

Ayakları kurututmaya yardımcı olur.

Kolay kavranan şişesiyle kullanımı kolaydır.

*Ayak kokusu ve ter karşıtı kategorisi IRI, 3 Kasım 2012’ye kadar olan 52 haftalık veriye göre Amerika’nın 1 numaralı Koku Karşıtı Ayak ve Ayakkabı Pudrası seçilmiştir.

İçerik:

Zea Mays (Corn) Starch, Sodium Bicarbonate, SodiumPolyacrylate (crosslinked), Tricalcium Phosphate, Benzethonium Chloride,Fragrance

Kullanım Şekli:

Duş sonrasında veya gün içerisinde kullanılabilir. Ayakların üzerine, tabanına, parmak aralarına, çorap ve ayakkabı içerisine uygulayın.

Odor Eaters Koku Karşıtı Ayak ve Ayakkabı Pudrası 170 gr,kampanyalı fiyatıyla ucuzluk ve kalitenin adresi Turuncu Kasa’dan satın alabilirsiniz.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler