Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

Ohtpeptide 3

OHTpeptid markasında bulunan cilt bakımı ürünleriyle siz de daha genç ve düzgün görünümlü bir cilde kavuşabilirsizni. Peptidlerin cilt ve cilt kasları üzerindeki etkisini deneyerek kendiniz görün.

OHT Peptide 3 Ürünleri

En son teknolojik araştırmalar ile elde edilen ve peptidler ile zenginleştirilen OHTpeptide 3 markasında bulunan ürünler ile cildinize daha sıkılaşmış, düzgün, canlı ve genç bir görünüm kazandırmaya yardımcı olabilirsiniz.

Cildimiz, vücudumuzu kaplayan, ömür boyu taşımamız gereken bir giysi gibidir. Bu asla değiştiremeyeceğimiz giysimizi özenli bir şekilde korumak, bakımını ve temizliğini dikkatlice yapmak önemlidir. Bu şekilde düzgün görünümünü daha uzun süre koruyabiliriz.

Cilt iç ve dış etkenler ve genetik faktörler ile şekillenir. Cildinizin yapısı çok düzgün ve güzel olsa da ilerleyen yaşla birlikte ciltte kırışıklıklar, ince çizgiler oluşabilir, ciltte matlaşma ve farklı sorunlar ortaya çıkabilir.

Proteinlerin yapıtaşları amino asitlerdir, amino asitleri de birbirine bağlayan peptitlerdir. Kasların kasılmasında önemli rol oynayan peptitler ilerleyen yaşınıza ve buna ilaveten bazı iç ve dış faktörlere bağlı olarak azalır ve peptitlerin azalması cildinizde de sıkılık kaybı, kırışıklıkların oluşması gibi etkilere neden olabilmektedir.

Güneşin UV ışınları, dengesiz beslenme, sigara ve alkol kullanımı, çevresel kirlilik, çok kullandığınız zararlı kozmetikler, cildin yeterince temizlenmemesi, hormonal rahatsızlıklar gibi pek çok etken ilerleyen yaşla da birleştiğinde cildinizde pek çok farklı sorunlar oluşabilmektedir.

OHT Peptide 3 Peeling Temizleme Jeli, cildin yağ fazlasından, kir ve ölü hücrelerden temizlenmesi için yardımcıdır. Cildinize zarar vermeden temizlerken gözenek görünümlerinde azalma sağlamaya, pürüzleri gidermeye yardım eder. Aromatik yağlar içermektedir. Cildin temizlenerek rahatlamasına yardımcı olan ürün yumuşaklık da verir. Islak cilde uygulayarak köpürttükten sonra durulayabileceğiniz temizleyici günlük olarak kullanıma uygundur.

Ohtpeptide 3 Ürünleri ve Fiyatları

OHT Peptide 3 Gerginleştirici Serum, yetişkinlerin kullanımı için tasarlanmış, hızlı bir etki gösteren yoğun bakım ürünüdür.

Cildinizin kırışıklık sorunu yaşadığınız bölgelere uygulanır. Özellikle alın, dudak çevresi, kazayağı bölgelerinde oluşan mimik çizgileri üzerinde etkilidir ve etkisini gün boyu koruyabilir.

Uygun bir ürünle temizlediğiniz cilde uygulayınız ve ürün cildinizde kuruyana kadar kaslarınızı hareket ettirmeyiniz. Bu şekilde daha etkili sonuçlar elde edebilirsiniz. Cildinizin kırışıklıklarında açılma, rahatlama ve cilde esnek bir görünüm sağlamaya yardım eder. Parfüm içermeyen ürün sürüldükten hemen sonra etkisini göstermeye başlar.

OHTpeptide 3 Canlandırıcı Göz Kremi, göz çevresindeki mor halkalar, ince çizgiler ve kırışıklıklarda etkilidir. Göz çevresine daha düzgün bir görünüm kazandırmaya yardımcı olur.

Cildin aynı zamanda nemlendirilmesine ve sıkılaşmasına da yardımcı olur.

Temizlediğiniz göz çevrenize sabah ve akşam, nazikçe parmak uçlarınızla uygulayınız. Düzenli olarak kullanmanız tavsiye edilir.

Ohtpeptide 3 ürünleri cildinizde karıncalanma hissine neden olabilir, bu normaldir. Zamanla bu his azalacaktır.

OHT Peptide 3 for Smokers, cildinize bakım etkisi sağlamaya yardımcı olurken özellikle çevresel kirlilik ve etrafınızdaki sigara dumanı, bacalardan gelen dumanlar, egzos kirliliği gibi pek çok etkiye karşı cildin güçlenmesine destek olur.

Amerika’da keşfedilen ve dünyada olduğu gibi ülkemizde de çok beğenilerek kullanılan ürünler daha genç ve düzgün görünümlü bir cilde kavuşmanıza yardımcı olabilecek ürünler tasarlamaktadır.

Ohtpeptide3 markasına Turuncu Kasa sayfasından ulaşarak sipariş verebilirsiniz.